Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Grindų dangos geležinkelio pramonei

Forbo geležinkelio sektoriui siūlo tikrai platų ir įvairius standartus atitinkantį grindų dangų pasirinkimą. Asortimentą sudaro įėjimų sistemos, apsauginės grindys, vinilinės grindys, linoleumo danga, tekstiliniai kilimai, kamštinė grindų danga, o taip pat klijai, priedai ir montavimo įrankiai.

Flotex
Marmoleum Striato - Dutch railways

Linoleumas

Bet kur geležinkelių sektoriuje galite naudoti dvi mūsų patraukliausias serijas.
Naudodami linoleumą, naudojate ekologiškiausią grindų dangą. Topshield2 lakas apsaugo grindų dangą nuo įbrėžimų bei kitų pažeidimų, padaromų vaikštant dideliems žmonių srautams. Be abejonės, mūsų linoleumas yra patvirtintas ir patikrintas pagal visus taikomus geležinkelių sektoriaus reikalavimus.

Marmoleum

Tessera kiliminė grindų danga

Kad po kojomis būtų šilčiau, geležinkelių sektoriuje siūloma naudoti Tessera seriją.

Tessera railway flooring
Coral Classic entrance flooring

Coral

Geros kokybės įėjimo grindų sistema suteikia efektyvų būdą, kaip sumažinti valymo, remonto ir priežiūros išlaidas.
Surinkdama iki 94 proc. prie batų prikibusių nešvarumų ir drėgmės, Forbo Coral gali iki 65 proc. sumažinti valymo išlaidas bei pailginti grindų dangos tarnavimo laiką. Ši danga taip pat saugo nuo paslydimų ir dėl to kylančių pavojų.
Siūlome sprendimus visoms vietoms ir zonoms. Visos tekstilinės serijos yra tinkamos naudoti geležinkelių sektoriuje.

Coral

Flotex

Flotex Flocked grindų danga – tai visiškai unikali tekstilinė grindų danga. Flotex danga gaminama iš kieto vinilo, o pagrindas sustiprintas tankiomis 6,6 nailono gijomis, tvirtai įpintomis į pagrindo sluoksnį. Flotex išlaiko savo formą ir pasižymi tekstilinių grindų dangų optinėmis savybėmis, yra funkcionali, patvari ir lengvai valoma. Visos Flotex kolekcijos yra tinkamos naudoti geležinkelių sektoriuje. Taip pat rekomenduojame apsilankyti Flotex Vision internetiniame puslapyje, kuriame pateikiama daugiau kaip 500 skaitmeniniu būdu atspausdintų pavyzdžių. Kai kuriuos iš jų galima nudažyti arba patys galite pateikti mums savo išskirtinio dizaino pavyzdį, kurį mes atspausdinsime. Taip savo grindų dangą pritaikysite pagal savo poreikius ir norus.

Flotex

Flotex Vision

Transport flooring