Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Grindų dangos autobusų pramonei

Forbo autobusų sektoriui siūlo tikrai platų ir įvairius standartus atitinkantį grindų dangų pasirinkimą. Asortimentą sudaro įėjimų sistemos, apsauginės grindys, vinilinės grindys ir kamštinė grindų danga, o taip pat klijai, priedai ir montavimo įrankiai.

Bus & Coach brošiūra

Bus & Coach Stairs
Bus & Coach Step

Apsauginė grindų danga

Daugiau kaip už 37 proc.* nelaimingų atsitikimų, kurių metu yra susižalojama, paslystama ir pagriūvama, yra atsakinga grindų danga. Paslydus ir pargriuvus patirti susižalojimai yra dažniausiai pasitaikantys susižalojimai darbo vietoje. Pasirinkus Step grindų dangą, nelaimingų atsitikimų paslydus skaičius gerokai sumažėja.
Apsaugokite keleivius, naudodami apsauginę grindų dangą. Siūlome keletą kolekcijų, užtikrinančių iki R12 apsaugą nuo slydimo ir specialiai sukurtų autobusams.
Step

*Šaltinis: Sveikatos ir saugos organizacija, JK.

Flotex

Flotex Flocked grindų danga – tai visiškai unikali tekstilinė grindų danga. Flotex danga gaminama iš kieto vinilo, o pagrindas sustiprintas tankiomis 6,6 nailono gijomis, tvirtai įpintomis į pagrindo sluoksnį. Flotex išlaiko savo formą ir pasižymi tekstilinių grindų dangų optinėmis savybėmis, yra funkcionali, patvari ir lengvai valoma. Visos Flotex kolekcijos yra tinkamos naudoti geležinkelių sektoriuje. Taip pat rekomenduojame apsilankyti Flotex Vision internetiniame puslapyje, kuriame pateikiama daugiau kaip 500 skaitmeniniu būdu atspausdintų pavyzdžių. Kai kuriuos iš jų galima nudažyti arba patys galite pateikti mums savo išskirtinio dizaino pavyzdį, kurį mes atspausdinsime. Taip savo grindų dangą pritaikysite pagal savo poreikius ir norus.

Flotex

Flotex Vision

Bus & Coach Flotex
Transport flooring

Eternal vinilinė grindų danga

Bendrosios paskirties Eternal vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu. Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Eternal

Coral Textile

Geros kokybės įėjimo grindų sistema suteikia efektyvų būdą, kaip sumažinti valymo, remonto ir priežiūros išlaidas. Surinkdama iki 94 proc. prie batų prikibusių nešvarumų ir drėgmės, Forbo Coral gali iki 65 proc. sumažinti valymo išlaidas bei pailginti grindų dangos tarnavimo laiką. Ši danga taip pat saugo nuo paslydimų ir dėl to kylančių pavojų.
Siūlome sprendimus visoms vietoms ir zonoms. Visos tekstilinės serijos yra tinkamos naudoti geležinkelių sektoriuje.

Coral

Bus & Coach Coral