Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Salone del Mobile 2019

Milane vyksiančioje Salone del Mobile parodoje dalyvaus ir Forbo Flooring Systems. Esame Dutch Pavilion of Masterly paviljono, kurį galima rasti Palazzo Franceso Turati, dalis.

Masterly Courtyard

Masterly tema

Šiais metais Masterly tema yra susijusi su Rembranto darbais Nyderlanduose. Mus galėsite rasti Palazzo 26 salėje. Čia perteiksime ryšį tarp Rembranto naudotų ir linoleumo spalvų. Tyrinėjant Rembranto meną ir meistriškai perteikiamas spalvas, dažniausiai ryškiausiu bruožu yra įvardijamas šviesų išgryninimas ir magija.

Masterly Rembrandt
Forbo Linoleum poster

Milane pristatomi produktai

Tyrinėjant Rembranto spalvų paletę išryškėja akivaizdus panašumas su linoleumui gaminti naudojamomis žaliavomis. Rembranto drobė yra linoleumo lakšto pagrindas, Rembranto dažai buvo gaminami su tais pačiais pigmentais ir augaliniais aliejais kaip linoleumo spalvos, o subtilų Rembranto prisilietimą galima įžvelgti šiandien kuriamuose linoleumo dizainuose.

Forbo paletė yra Rembranto paletė. Šio meistro naudoti spalvų tonai ir struktūros atsispindi moderniose ir šiuolaikiškose vidaus erdvėse, kur žmonės gyvena, dirba, bendrauja, atsipalaiduoja, gydosi, mokosi ir žaidžia.

Rembranto darbų ištraukos buvo atspausdintos ant mūsų Flotex spalvingos linoleumo dangos, kuri yra klojama kaip kilimas.

Marmoleum

Masterly, The Dutch in Milano lankytojai pamatys daugybę skirtingų Marmoleum dangos struktūrų ir spalvų, parinktų pagal nuostabią visame pasaulyje garsaus olandų tapytojo Rembranto paletę. Mūsų linoleumo prekės ženklas Marmoleum yra vienintelė anglies dioksido požiūriu neutrali atspari grindų danga, idealiai tinkanti kiekvienam tvariam interjerui.

Flotex Vision

2019 m. Salone del Mobile parodoje pro Palazzo Franceso Turati 26 salę einantys lankytojai galės pamatyti įvairias Rembranto darbų ištraukas atspindinčias Flotex Vision grindų dangas. Čia patys galėsite susikurti norimą grindų dangą. Naudodami mūsų Flotex dangos skaitmeninio spausdinimo būdus galėsite susikurti norimą grindų dizainą.

Marmoleum Vivace 3427 floor
Flotex Van Gogh almond blossom floor

Praktinė informacija

Adresas:
Palazzo Francesco Turati
Via Meravigli, 9/b, 20123 Milano

Darbo valandos 2019 m. Salone del Mobile parodos metu:
Antradienis 11:00–17:00
Trečiadienis11:00–22:00
Ketvirtadienis–šeštadienis11:00–19:00
Sekmadienis 11:00–16:00

Daugiau informacijos apie Masterly, The Dutch in Milano:
www.masterly.nu

Nuotrauka: Palazzo Francesco Turati, Masterly - Dutch Pavilion by Uniquole www.masterly.nu

Masterly Palazzo