Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Covid-19 - Fizinė distancija

Fizinė distancija

Laikytis fizinio atstumo, deja, bet reikės dar ilgai. Kaip galime padėti žmonėms laikytis šio nurodymo? Su džiaugsmu norime papasakoti, kaip ant savo grindų dangos galite sukurti atskiras zonas, padėsiančias išlaikyti atstumą tarp žmonių.

Social distancing

Įvadas

Tikime, kad galime padėti užkirsti kelią viruso sklidimui ir apsaugoti mūsų klientų, verslo partnerių ir darbuotojų sveikatą bei saugumą bet kurioje pasaulio vietoje. Mes griežtai laikomės visų valdžios bei sveikatos apsaugos institucijų nurodymų visose šalyse, kuriose esame įsteigę savo filialus.

Reikalavimas laikytis fizinės distancijos mus lydės dar kurį laiką. Kad padėtume visiems išlikti saugiems, sukūrėme naujų produktų ir norime juos pristatyti. Džiaugiamės galėdami papasakoti, kaip jūsų grindų danga gali padėti visiems laikytis fizinės distancijos.

Mūsų Klientų aptarnavimo skyrius ir visą parą dirbanti Forbo klientų aptarnavimo internetu komanda šiuo metu sulaukia daug užklausų. Ji yra pasiruošusi jums padėti vystyti visus jūsų projektus. Jei turite klausimų, nedvejodami susisiekite su asmeniniu vadybininku jūsų šalyje, klientų aptarnavimo specialistu ar klientų aptarnavimo komanda visame pasaulyje.

Fizinė distancija

Dauguma parduotuvių jau atveria savo duris po priverstinės pertraukos dėl pandemijos. Restoranams ir viešbučiams jau leidžiama priimti svečius, tačiau laikantis griežtų higienos reikalavimų. Tam, kad galėtų išlaikyti reikalingus atstumus tarp lankytojų, parduotuvės panaudojo laikinas žymėjimo ant grindų priemones. Šios priemonės yra patogios, tačiau jos greitai susidėvės. Tūkstančiai praeinančių klientų labai greitai numindo ir nutrina laikinas žymas.

Jei ieškote ilgalaikio grindų žymėjimo sprendimo, siūlome pasinaudoti juostomis, pagamintomis iš Marmoleumo, vinilo arba Flotex dangos, kurios gali būti integruojamos į jūsų esamą dangą ir dizainą. Juostos yra išpjaunamos pagal individualius poreikius ir integruojamos į jūsų objekte esančią dangą. Šios juostos yra patvarios ir lengvai valomos. Marmoleum juostos pasižymi antibakteriniu poveikiu.

Marmoleum Way finding

Sprendimai

Sprendimai

Švelnėjant karantino apribojimams ir valdžios institucijoms išleidus instrukcijas, kaip šalis gali vėl „atsidaryti“, akivaizdu, kad fizinės distancijos turėsime laikytis dar labai ilgai.

Kad padėtume jums išlikti saugiems ir palengvintume naujų nurodymų laikymosi naštą, sukūrėme naujų produktų, kurie ne tik padės laikytis naujų taisyklių, bet ir pagyvins jūsų grindų dangos dizainą.

Coral Logo įėjimo kilimėlis

Sukūrėme įėjimo kilimėlių seriją, kuri, tikimės, padės lankytojams priminti, kad reikia laikytis saugaus atstumo. Šiuos keturių dizainų kilimėlius galima įsigyti už specialią kainą. Esame socialiai atsakingi, todėl norime prisidėti prie visų saugumo, kartais net ir savo pelno sąskaita.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Coral Logo entrance mats

Kiliminės plytelės su rodyklėmis

Siūlome įsigyti visų 40 spalvų Tessera Layout ir Outline kilimines plyteles su rodyklėmis. Viskas, ką reikia padaryti, tai pasirinkti pagrindo plytelių ir kontrastingos rodyklės spalvas. Galima užsisakyti ir Flotex kilimines plyteles su rodyklėmis.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Arrows in Carpet Tiles

Atsparios lakštinės dangos rodyklės

Taip pat siūlome užsisakyti rodykles, kurias galėsite įterpti į atspariąsias grindų dangas ar medžiagas. Galite rinktis visų siūlomų spalvų rodykles iš mūsų lakštinių dangų kolekcijų. Išreikškite savo poreikius ir mes rasime jums geriausią sprendimą.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Arrows in Resilient Sheet

Allura Circles

2020 metų kolekcijoje Allura galite įsigyti 50x50 cm dydžio kvadratines plyteles, kurių centre yra išpjautas 40 cm skersmens skritulys. Išpjautas dalis galima derinti prie įvairių spalvų kvadratinių plytelių su išpjovimu ir taip sukurti dizainą, tinkantį įvairiose viešose erdvėse, pavyzdžiui, parduotuvėse, kur yra įdiegta laukimo sistema.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Allura circels

Vinilinė danga su skaitmenine spauda

Pažangių technologijų skaitmeninė spauda leidžia sukurti išskirtinio dizaino dangą, kurios kitais spausdinimo būdais sukurti tiesiog neįmanoma. Ši technologija leidžia sukurti bet kokio dizaino, aukštos kokybės, heterogeninę, vinilinę lakštinę grindų dangą. Ant šių vinilinės dangos lakštų galima atspausdinti rodykles ir skritulius, kurie gali padėti lankytojams laikytis fizinio atstumo.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Digital printed vinyl

Flotex Vision su skaitmenine spauda

Flotex tankis – daugiau nei 70 milijonų plaukelių kvadratiniame metre. Tai suteikia išskirtinį didelio tankio pagrindą spausdinimui. Dėl šios priežasties ant šio pagrindo galima spausdinti ryškius ir itin tikroviškus, aukštos rezoliucijos piešinius. Spausdinant skaitmeniniu būdu galima išgauti visas spalvas, atspalvius ir tonus. Flotex Vision idealiai tinkama danga rodyklėms, skrituliams ir kitoms formoms, kurios padėtų lankytojams palaikyti tinkamą fizinį atstumą, spausdinti.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Flotex Vision

Marmoleum Aquajet

Ar ieškote išskirtinės grindų dangos? Dangos, kuri būtu tvari ir patvari? Marmoleum dangos dizaino galimybės jums suteiks būtent tai. Su Aquajet technologija galime sukurti precizišką ir detalų grindų dangos dizainą. Galite pasirinkti, kad Marmoleum dangą puoštų rodyklės, skrituliai ar bet kokios kitos formos, padėsiančios lankytojams palaikyti reikalingą 1,5 m atstumą.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Marmoleum Aquajet

Fast Flooring

Greita. Paprasta. Ekonomiška. Forbo Fast Fit – klijuotinės grindų dangos kolekcija, kurioje galite rasti lakštų, plytelių ir lentų, tinkančių įėjimo bei vidaus grindims. Fast Flooring kolekcijos dangą lengva pakloti, todėl ji yra puikus pasirinkimas laikinoms erdvėms, pavyzdžiui, ligoninės laikinuose skyriuose.
Norėdami gauti daugiau informacijos – susisiekite su mumis.

Fast flooring logo

Įkvėpimas

Susisiekite su mumis

Konsultacija internetu

Nors darbas iš namų turi nemažai privalumų (pavyzdžiui, galime daugiau laiko praleisti su savo šeima), tačiau gali tapti sunkiau atlikti savo pareigas ir rasti visą su projektu susijusią informaciją. Kad jums būtų lengviau, sukūrėme naujų būdų, kaip galite su mumis bendrauti ir gauti visą informaciją, kurios jums reikia. Mūsų darbuotojai padės suplanuoti susitikimą su specializuotais konsultantais internetu Teams platformoje, kurio metu galėsite:

• gauti patarimų, susijusių su jūsų pasirinktos grindų dangos reikalavimais
• gauti pagalbos ir patarimų rengiant grindų dangos planą
• gauti pagalbos užsisakant pavyzdžių
• gauti patarimų ir sužinoti paslaptis, kaip projekte galite derinti mūsų produktus.

Užpildykite kontaktinę formą ir mes su jumis susisieksime, kad susitartume dėl konsultacijos laiko.

Dizainerių paslaugos

Mūsų skirtingų raštų ir spalvų produktų kolekcijos atveria neribotas galimybes. Kad būtų lengviau išsirinkti, siūlome pasinaudoti Forbo dizainerių paslaugomis. Forbo dizainerių paslaugos yra kur kas platesnio profilio nei spalvų ir raštų parinkimas. Panaudojant skirtingas medžiagas galima sukurti pribloškiančius dizainus bei išskirtinę atmosferą.
Norite sužinoti daugiau apie Forbo dizainerių paslaugas? – susisiekite su mumis.

COVID-19