Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Informacija apie covid-19 virusą


Kompanija Forbo Flooring Systems supranta susirūpinmą ir situacijos sudėtingumą atsiradusį dėl COVID-19 pandemijos, kuri tapo kiekvieno žmogaus kasdienio gyvenimo dalimi. Mes prisiimame atsakomybę ribodami viruso plitimą pasaulyje ir kiek įmanoma saugodami klientų, verslo partnerių sveikatą ir saugumą. Mūsų įmonė griežtai laikosi visų šalių, kuriose vykdome veiklą, vyriausybių ir vietos sveikatos priežiūros institucijų išleistų taisyklių.

Mūsų visos gamyklos dirba ir mes galime pateikti užsakymus bei pavyzdžius norimų dangų. Klientų aptarnavimo centras ir ypač visą parą dirbanti ForbOnline tarnyba tapo labai populiarūs ir naudingi todėl ir toliau teiks jums betarpišką pagalbą, kad galėtumėte tęsti pradėtus projektus.

Jei turite klausimų, susiekite su vietiniu prekybos atstovu ar klientų aptarnavimo centro atstovais visame pasaulyje.

Didžiausi linkėjimai visų Forbo Floorings Systems darbuotojų vardu.

Produktai

Mes suprantame, kad šiuo metu yra sudėtinga situacija ir gali būti sunku surasti ieškomos informacijos. Forbo Flooring asortimente yra platus grindų dangų pasirinkimas tarp įvairių dizainų, spalvų, formatų bei medžiagų. Čia galite rasti informaciją apie visą mūsų grindų asortimentą.

Atraskite mūsų grindų dangas

Allura 60055 | 60389 | 63497

Grindų planuotojas

Domina nauja grindų danga, tačiau sudėtinga susisiekti su prekybos atstovu ar klientų aptarnavimo centru, kad aptarti skirtingus grindų dizainus? Galite pasinaudoti grindų parinkimo programa, kad susikurti savo asmenines grindis.

Mes įdiegėme naują funkciją šioje programoje: įkelkite patalpos nuotrauką ir pamatykite kuris grindų sprendimas jums tinka labiausiai esamoje aplinkoje.

Eikite į programą Grindų planuotojas

Floor planner Marmoleum Striato

Pavyzdžiai

Nėra galimybių išeiti į lauką? Visada galite peržvelgti skirtingos paskirties objektus įvairiose šalyse, kuriuose panaudotos Forbo grindų dangos.

Peržvelkite mūsų objektus

Archidea 56 - Library Caledonian University Library