Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kuriant geresnę aplinką

Nuo pagaminimo iki jų tvarumo. Mes gaminame tikrai tvarias grindis, kurios yra naudingos žmonėms, pastatams ir aplinkai.

Marmoleum Live Forward

Tvarumas

Tvarumas kaip pagrindinė veikla

Nuo tada, kai pradėjome gaminti grindų dangą, daugiau nei prieš 100 metų, pradedant linoleumu, mes buvome įsipareigoję sukurti geresnę aplinką visose erdvėse, kuriose žmonės dirba, gyvena, bendrauja, atsipalaiduoja, gydosi, mokosi ir žaidžia. Šiandien, turėdami žymiai daugiau galimybių ir pasirinkimų, mes vis tiek liekame prisirišę prie tvarių grindų dangų.

Remdamiesi daugelį metų trunkančiu artimu ryšiu su savo klientais ir galutiniais vartotojais suprantame mūsų sukurtą aplinką ir mūsų produktų įtaką jai. Remdamiesi tuo mes sutelkiame dėmesį į pažangius produktus ir sprendimus, kurių gyvavimo ciklas atitinka žiedinės ekonomikos modelį. Mes dirbame skaidriai, laikydamiesi savo tvarumo strategijos tikslų.

Rezultatas - atsakingiausias ir tvariausias modernių grindų dangų asortimentas jums ir jūsų aplinkai, kad ir kur būtumėte.

"Galų gale svarbu tai, kokie yra mūsų prioritetai.
Koks bus mūsų palikimas: praleistos galimybės ar ekologinis tvarumas ir gerovė?
"

COP26 | Scottish Event Campus | courtesy of Shutterstock

Remiame COP26 iškeltus klimato kaitos tikslus

Forbo Flooring Sytems remia JT aukščiausio lygio konferencijoje, šių metų susirinkime Glazge, COP26 iškeltus klimato kaitos stabdymo tikslus. Mes didžiuojamės galėdami aktyviai dalyvauti ir prisidėti prie dialogo betarpiškai bendraudami su nuomonės formuotojais bei įstatymų leidėjais, pasidalinti savo požiūriu ir sprendimais, kurie gali padėti.

Prisijunkite prie mūsų internete, mes sekame visas naujienas ir įvykius šiame reikšmingame renginyje, ir kas susiję su juo. Mes informuosime jus apie keliamus lūkesčius, eigą ir COP26 rezultatus po diskusijų su ypatingais svečiais tokiais kaip WorldGBC generalinė direktorė Cristina Gamboa.


MŪSŲ COP26 PROGRAMA IR TIKSLAI

Skaidri informacija, patvirtinta trečiosios šalies

"Skaidrumas yra nepaprastai svarbus siekiant tvarumo. Skaidrumas reikalauja, kad įmonės dalintųsi informacija apie savo produktų turinį, kaip jie gaminami ir kokį poveikį jie gali daryti aplinkai, vartotojams ir bendruomenei. Jau 1996 m. „Forbo Flooring Systems“ pradėjo bendradarbiauti su Leideno universitetu Nyderlanduose, siekdama parengti skaidrią kiekvieno mūsų gaminamo linoleumo poveikio apžvalgą.

Šiandien mes siūlome informaciją apie kiekvieno „Forbo“ produkto poveikį pagal gyvavimo ciklo vertinimus ir produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijas, kurios yra nepriklausomai peržiūrimos."

EPD transparancy

išsamus 100% skaidrus produktų asortimentas yra pagrindinis tvarus sprendimas mūsų klientams

LCA process elements overview

Viskas prasideda nuo gyvavimo ciklo vertinimo

Gyvavimo ciklo vertinimas yra išsami gaminio gyvavimo ciklo poveikio aplinkai vertinimo sistema. Matavimas yra standartizuotas ir lygus visų tipų produktams. Nors bendrame vertinime įtakos turi sistemos ribos, duomenų kokybė ir svorio koeficientai, mūsų gyvavimo ciklo vertinimai priimami, kai juos patvirtina nepriklausoma trečioji šalis.

Produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijos

Nors gyvavimo ciklo vertinimai yra kuriami produktų kategorijoms, produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijos žengia dar vieną žingsnį nustatydamos gyvavimo ciklo vertinimus vienam konkrečiam produktui. „Forbo Flooring Systems“ buvo viena iš pirmųjų kompanijų visame pasaulyje, kuri užpildė visus kiekvieno produkto ir kolekcijos produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijas.

Su savo produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijomis nusprendėme žengti toliau nei standartai rinkoje. Mūsų produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijos taip pat yra poveikio žmogaus sveikatai ir ekologinio toksiškumo deklaravimas.


Produktų deklaracijas galite rasti mūsų atsisiuntimų centre

Marmoleum EPD

produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijose mes taip pat suteikiame išskirtinę informaciją apie poveikį žmonių sveikatai ir ekologinį toksiškumą: čia pateikiama visa informacija, reikalinga siekiant sumažinti poveikį mūsų žemei ir joje gyvenantiems žmonėms

visus mūsų produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijas nepriklausomai peržiūri trečioji šalis
Daugiau informacijos apie trečiąją šalį UL

Tessera Struktur carpet tiles

Metinė tvarumo ataskaita

"Pirmąją tvarumo ataskaitą paskelbėme dar 2005 m. Joje buvo informacijos apie mūsų gamybos vietas ir produktų asortimentas. Šiandien mūsų metinė tvarumo ataskaita yra parengta pagal GRI gaires ir apima visus trigubos apatinės linijos - aplinkos, socialinius ir ekonominius aspektus, kuriais grindžiama nuosekli strategija siekiant tvarumo tikslų, kuriuos nustatėme savo aplinkos apsaugos vadybos sistemose.

Galite atsisiųsti naujausias tvarumo ataskaitas spustelėdami toliau pateiktus mygtukus."

 • [Forbos bærekraftsrapport 2020]

  Atsisiųsti
  Tvarumo ataskaita 2020

 • Sustainability Report 2019

  Atsisiųsti
  Tvarumo ataskaita 2019

 • 2020 Forbo Flooring Systems Sustainability Report

  Atsisiųsti
  Tvarumo ataskaita 2018

Bendradarbiavimas ir partnerystė

"„Forbo Flooring Systems“ bendradarbiauja su tarptautinėmis asociacijomis ir organizacijomis kurdami bandomuosius projektus ir aljansus, kuriuose galima išbandyti ir pristatyti inovacijas ir naujus atradimus. Jie yra ypač vertingi vystant žiedinę ekonomiką.

Mes bendradarbiaujame su tokiomis Europos institucijomis kaip Europos atsparių grindų gamintojų institutas, Daugiasluoksnių modulinių grindų asociacija, Europos kilimų ir kiliminių dangų asociacija ir kitais pramonės lyderiais, tokiais kaip Žaliųjų pastatų taryba, taip pat universitetais ir inovatyviais startuoliais. Visa tai skirta tam, kad nuolat gerintume įmonės ir gaminių asortimento aplinkosauginius aspektus."

Shaking hands
environmental recommendations

Aplinkos apsaugos rekomendacijos

"Daugelis mūsų gaminių turi aukštų aplinkosaugos ir sveikatos rekomendacijų, pradedant nuo „Red list free“, „Blue Angel“, „Nordic Swan“ iki „TUV“ ir daugelio kitų. Praėjusiais metais „Forbo Flooring Systems“ gavo šiuos tvarumo apdovanojimus:

Vokietija - „Prüfsiegel für Gesicherte Nachhaltigkeit“ apdovanojimas
Užtikrinto tvarumo antspaudą įteikė Vokietijos institutas „Institut für Nachhaltigkeit und Ökonomie“ ir juo apdovanojami visi tvarios įmonės aspektai nuo „A iki Z“.

Norvegija - „Eco-Lighthouse“ apdovanojimas
„Eco-Lighthouse“ yra plačiausiai naudojama Norvegijos sertifikavimo schema įmonėms, siekiančioms dokumentuoti savo aplinkosaugos pastangas ir parodyti socialinę atsakomybę.

Įsipareigojimai

Įsipareigojimas ir priežiūra

„Forbo Flooring Systems“ daugiau nei tris dešimtmečius buvo tvaraus verslumo priešakyje. Mes pirmieji pradėjome naudoti produktų atitikties aplinkosaugos reikalavimams deklaracijas. Tai išlieka mūsų skaidrus būdas skirtas apskaičiuoti žaliavų ir procesų poveikį aplinkai bei produkto gyvavimo ciklą. Turime ilgalaikę tvarumo viziją, kuri lėmė pirmąjį konkretų mūsų 2020–2025 m. strategijos žingsnį. Mes laikomės „compliance plus“ politikos, kuria kuriama stimuliuojanti ir novatoriška aplinka, vedanti į išradingus sprendimus ir unikalias tvarias savybes.

mūsų „compliance plus“ politika yra įsipareigojimas viršyti vyriausybės reglamentus ir reikalavimus

Tvarumo strategija

"„Forbo“ tvarumo strategija turi tikslą: mes siekiame įveikti žiedinės ekonomikos iššūkius ir tapti įmone be atliekų. Šiuo metu dar nėra aišku, kaip vyriausybės ir įstatymai paveiks ateinančių metų tempą. Tačiau norint įgyvendinti mūsų ilgalaikius užmojus, reikia imtis veiksmų dabar.

Mes pradėjome savo 2025 m. tvarumo programą. Šioje programoje išdėstyti veiksmai, kurių reikia imtis per pirmuosius penkerius metus, iki 2025 m. pabaigos, kad pasiektume norimą pažangą siekdami užsibrėžtų tikslų. Kategorijose „Žiedinė ekonomika“ ir „Žmonės“ yra septyni pagrindiniai tikslai.

Sustainability program logo
SA 8000 logo

Socialinė atskaitomybė

SA8000 standartas yra mūsų įsipareigojimas įgyvendinti garantuotą sąžiningą elgesį su darbuotojais.

Mūsų tiekėjų reikalavimų programa nustato tiekėjams reikalavimus kaip teisiškai įpareigojantis dokumentas. Mūsų požiūris taip pat apima glaudų bendradarbiavimą su atskirais tiekėjais. Tai įgyvendinama per susitikimus, apsilankymus vietoje ir tiekėjų vertinimus, kurie apima mūsų pirkėjų ar atsakingų vadybininkų atliktus auditus.

Šie vertinimai užtikrina, kad mūsų tiekėjai savo kasdieniniame versle tinkamai laikytųsi žmogaus ir darbo teisių, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų, aplinkosauginio veiksmingumo tikslų ir atsakingos verslo praktikos.
Daugiau informacijos

„Žaliojo“ dizaino principai

Kuriant visus gaminius ir kolekcijas „Forbo Flooring Systems“ vadovaujasi 4R principu Sumažinimas, pakartotinis panaudojimas, perdirbimas ir atnaujinimas. Projektavimo procesas yra pagrindas norint mažinti žaliavų poreikius, pakartotinai panaudojant gamyklos atliekas, perdirbant senus produktus ir naudojant atsinaujinančias žaliavas. Laikantis „žaliojo“ dizaino principų reiškia galvoti apie žiedinės ekonomikos principus. Tuo siekiama sutelkti dėmesį į produkto konstravimo galimybes ir į sprendimus dėl eksploatacijos pabaigos. „Forbo“ dizaineriai yra tikri mūsų aplinkosaugos inžinieriai.

tvarios grindys prasideda projektavimo etape, kur tikrai galvojama ir rūpinimąsi mūsų ateitimi

raw materials used 2019

Sumažinti ir atnaujinti

Išteklių išeikvojimas yra svarbi tema. Pirmenybė teikiama gamtos ištekliams, kurie atsinaujina ir kuriuos galima nuimti kaip vienmetes kultūras. Vėliau naudojamos atsinaujinančios ir perdirbtos medžiagos. „Forbo Flooring Systems“ matuoja savo našumą ir nuolat stengiasi gerinti šiuos rodiklius.

Perdirbimas ir pakartotinis panaudojimas

"Mūsų dėmesys pakartotiniam naudojimui ir perdirbimui pastaraisiais metais davė labai gerų rezultatų. Mes padidinome perdirbtų medžiagų kiekį įvairiuose savo gaminiuose, tokiuose kaip „Marmoleum“, „Allura“ ir „Eternal“. Mes didžiuojamės galėdami pasakyti, kad turime platų produktų asortimentą, kuriame yra daug perdirbtų ar pakartotinai panaudotų medžiagų. .

Mūsų atsidavimo rezultatas - vis didėjantis pakartotinai naudojamų grindų asortimentas, atitinkantis būsimą žiedinės ekonomikos modelį. Mūsų asortimentas apima platų plytelių, lentų ir lakštų dangas. Visiems šiems naujoviškiems grindų sprendimams nereikia klijų, grindys gali būti naudojamos esant sunkiomis sąlygomis ir jas lengva pašalinti pasibaigus eksploatavimo laikui.
„Sheet project vinyl“ trys klijų neturinčios vinilinių plytelių versijos: „Decibel“ (19 dB), „Compact“ ir „T.E“ drėgnam grindų pagrindui
„Luxury Vinyl Tile“ „Allura“ trijų versijų, klijų neturinčios plytelės ir lentos: „Click“, „Puzzle“ ir „Ease“
ESD ir pramoninės grindys, trys „Colorex“ plytelių versijos: „Plus EC“, „Plus Basic“ ir „Plus R10“
Įėjimo danga „Coral Click“"

recycled and reuse 2017-2019
Reducing CO2 emissions

Įsipareigoję pakeisti klimato kaitą

"Naudodama gyvavimo ciklo vertinimus „Forbo Flooring Systems“ matuoja visų savo produktų šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisiją nuo pat jų gaminimo pradžios iki naudojimo. Tai apima visą grandinę, pradedant nuo žaliavų gavybos ir perdirbimo, gabenimo į gamybos vietą, gamybos ir produkto apdailos iki taško, kuriame jis yra paruoštas pristatyti klientams.
Praėjusiais metais visame „Forbo Flooring Systems“ asortimente vidutiniškai buvo 0,27 kg. CO2 vienam pagamintam kilogramui. Tai tolygu 4–6 km. nuvažiavimui su elektriniu automobiliu. Mūsų įsipareigojimas yra dar labiau sumažinti šį skaičių."

„Žaliojo“ dizaino principus atitinkantis asortimentas

"Mes matuojame perdirbto turinio dalį visose savo produktų kategorijose, siekdami ją padidinti.

Kadangi mūsų gamyklose lieka atliekų, mes ieškome įvairių būdų, kaip padidinti perdirbtų medžiagų kiekį visuose mūsų produktuose, tai daroma ne tik keičiant gamybą, bet ir diegiant naujas gamybos technologijas.

PVC mikronizacija yra viena iš perspektyvių koncepcijų, kuri pasiteisina kai kuriuose bandomuosiuose projektuose, kuriuos vykdėme 2019 m. Nuolat tobulėdami siekiame sumažinti atliekų kiekį, tai yra, kur įmanoma pereiti prie skaitmeninio spausdinimo koncepcijos."

Recycled and reused

Žiedinė ekonomika

Žiedinės ekonomikos modelis yra tiesiog privalomas

"Biologiniai sprendimai sukuria geresnę mūsų planetos ateitį. Tačiau, kai nėra biologinio sprendimo, žiedinė ekonomika yra kita geriausia alternatyva - tol, kol gyvavimo ciklo poveikis gerėja. „Forbo“ yra įsipareigojęs transformuoti visus savo linijinius procesus ir produktus, kad palaikytų žiedinę ekonomiką.

Pagrindiniai mūsų pereinamojo laikotarpio akcentai yra šie:
• skatinti atsinaujinančių išteklių naudojimą
• padidinti produkto naudojimą
• regeneruoti medžiagas ir atliekas"

esame pasiryžę prisidėti prie žiedinės ekonomikos savo grindų dangos sprendimais

Žiedinės ekonomikos modelisŠaltinis: PBL aplinkos vertinimo agentūra

Žiedinė ekonomika yra iššūkis

Žiedinė ekonomika reikalauja pakeisti mūsų mąstymą. Tai prasideda mūsų produktų projektavimo etape. Tai apima tvaresnių žaliavų tiekimą, efektyvų energijos naudojimą ir būdus, kaip sumažinti atliekas, kaip dalį pradinės produkto dizaino koncepcijos.

Antra, svarbu užtikrinti, kad produktai būtų maksimaliai naudojami, kad idealiu atveju tai taptų paslauga.

Paskutiniuose produkto gyvavimo etapuose turi būti užtikrintas jo perdirbimas ir pakartotinis naudojimas. Ši sąvoka apima kitą sąvoką „išplėstinė gamintojo atsakomybė“.
Sužinokite daugiau apie mūsų žiedinės ekonomikos iniciatyvas

Circular logo
Back to the floor logo

Grįžkime prie grindų

„Forbo Flooring Systems“ aktyviai siūlo po montavimo likusių atliekų grąžinimo programas, kur logistikos tvarumo pusiausvyra tampa prasminga.
Mes turime keletą vinilo schemų Švedijoje ir Prancūzijoje, taip pat visų linoleumo, kilimų ir vinilo schemas JK ir Nyderlanduose.

Po dangos naudojimo vartotojams likusios atliekos yra didelis iššūkis pačiai pramonei tiek surinkimo, gabenimo, tiek atrankos ir perdirbimo srityse. „Forbo Flooring Systems“ yra aktyvus ES finansuojamo „Circular Flooring“ projekto, kurio tikslas yra sukurti bandomąjį projektą, kuris leistų perdirbti vinilo atliekas po naudojimo į grynas PVC granules, dalyvis.

Norėdami būti pasirengę šiam pasiekimui, mes siūlome laisvo klojimo grindų dangos sprendimus, leidžiančius „švariai“ perdirbti medžiagas po panaudojimo. Daugiau informacijos apie mūsų laisvo klojimo grindų dangos sprendimus

„Recovinyl“

„Forbo Flooring Systems“ aktyviai dalyvauja Europos „Recovinyl“ projekte. Šiuo projektu siekiama padidinti vinilo grindų perdirbimą, didinant perdirbto PVC kiekį ir didinant vinilo naudojimą po vartojimo. Pagrindinis dėmesys skiriamas perdirbimo technologijų plėtrai, rūšiavimo technologijoms ir surinkimo būdams.
Daugiau informacijos apie „Recovinyl“

Recovinyl
logo carbon negative

"Mūsų karta yra paskutinė, galinti sulėtinti arba pakeisti dabartinę klimato kaitą. Jei šiandien nesiimsime drastiškų veiksmų, ateityje tai padaryti bus daug sunkiau ir brangiau. Blogiausias scenarijus yra tas, kad klimato kaita bus negrįžtama. Naudojant tinkamas medžiagas ir imantis atsakingų priemonių, galima paskatinti teigiamus pokyčius.

Be kitų aspektų, žiedinės ekonomikos modelis siekia sukurti anglies dioksido požiūriu neutralią aplinką, kuri galiausiai pakeistų visuotinio atšilimo augimą.

„Forbo“ nemano, kad kompensacijų (CO2 sertifikatų, miškų ir pan. pirkimas) naudojimas yra tinkamas kelias. Vietoj to, reikia stengtis sumažinti CO2 išmetimą per visą produkto gyvavimo laiką. „Forbo“ linoleumas yra geras pavyzdys."

Gerovė

Sveikas interjeras

"Grindų danga yra neatsiejama kiekvieno interjero dalis. Ji yra visur nuo to momento, kai atsikeli iš lovos, nusiprausi po dušu, papusryčiauji, eini į mokyklą ar darbą, atsipalaiduoji, sportuoji, šoki, pramogauji ir pan. Grindų dangos suteikia komfortą, saugumą, mažina triukšmą, yra barjeras alergijoms ir sukuria bendrą gerovės jausmą.

Mūsų grindys atitinka visus šiuos kriterijus. Grindų ritiniai ir plytelės, kurias pristatome sukuria geresnę aplinką: erdves, kurios leidžia jaustis patogiai ir saugiai."

logo healthy indoors

Sveikos patalpos

"Šiandien daugiau nei pusė pasaulio gyventojų, daugiau kaip 54%, gyvena urbanizuotose vietovėse. Vidutiniškai mes praleidžiame apie 80–90% laiko patalpose, ir tai tik didės. Patalpų aplinka ir dėmesys žaliai architektūrai bei sveikiems pastatams tampa vis svarbesni. Kadangi mūsų grindys yra vidinės aplinkos, kurioje žmonės gyvena, susitinka ir dirba, dalis. Mūsų misija yra kurti ir pasiūlyti produktus, kurie teigiamai prisideda prie asmens sveikatos ir komforto.

• mūsų grindyse nėra jokių draudžiamų toksinių medžiagų
• mūsų grindų gaminiai išmeta mažai ar net iki nulio emisijų
• mūsų gaminiuose nėra ftalatų
• mūsų asortimentas siūlo patikrintus sprendimus nuo alergenų ir smulkių dulkių
"

sveika patalpų aplinka prasideda nuo grindų, kurios yra tikrai saugios žmonėms remiantis visais aspektais

Produkto deklaracija sveikatai

Produkto deklaracija sveikatai (HPD - Health Product Declaration)
Forbo jau ne vieną dešimtmetį yra tvarumo lyderis ir mes žinome, kad sveikata yra svarbi. Sveikatos iššūkiai ir supanti aplinka negali būti išskiriami kada kalbame apie tvarų augimą.

Kiekvienoje mūsų grindų EPD (Aplinkosauginė produkto deklaracija) tap pat yra ir produkto poveikio žmogui ir aplinkai deklaracija. Papildomai prie išplėstos EPD, atskirai yra sukurta Produkto Deklaracija Sveikatai (HPD) , kurioje toliau aprašomas mūsų produktų ypač žemas poveikis žmogaus sveikatai.

Teisės aktais šios deklaracijos nėra privalomos. Tačiau mes, Forbo, esame įsitikinę, kad tai suteikia didžiausią įmanomą skaidrumą produktui.

HPD galite rasti čia

Sportline

Visi pojūčiai

"Grindų danga vaidina svarbų vaidmenį sąveikaujant tarp žmogaus ir jo aplinkos erdvės.

Atlikdami „Forbo Flooring Systems“ tyrimus, mes sukūrėme daugybę vidaus erdvių, kurių kiekviena turėjo skirtingo tipo grindų dangą ir jose matavome žmogaus smegenų veiklą. Tai aiškiai parodė, kaip vizualumas, prisilietimas, uoslė ir garsas gali sužadinti mūsų penkis pojūčius.

Tai turi įtakos renkantis grindų dangą, naudojamą viešosiose vietose, biuruose, mokyklose, sveikatos priežiūros įstaigose, laisvalaikio, svetingumo ir kitose vietose. Svarbios yra grindų dizaino ypatybės, įskaitant spalvą ir šviesos atspindį, taip pat tekstūrą, prisilietimą, emisiją, kvapus ir garsą."

5 senses_well-being

tinkamo grindų sprendimo pasirinkimas gali turėti reikšmingą poveikį žmonių savijautai

Marmoleum Fresco 3259

Dizainas

"Dizainas yra vienas iš svarbiausių veiksnių kuriant gerovės jausmą. Grindų dizainas ne tik išreiškia darbo ar gyvenamosios erdvės vaizdą ir dinamiką, bet dizainas gali būti naudojamas kaip būdas paversti institucinius pastatus labiau panašius į namų aplinką.

Individualus pritaikymas skaitmeninės spaudos metodais leidžia mums gaminti specialias grindų dangas, kuriose dizainas, spalva ir grindų dydis gali būti sukurtas pagal klientų specifikacijas, tokiu būdu erdvės gali būti individualizuotos ir tapti vertingu vidaus aplinkos aspektu.

Grindų dangos gali atspindėti natūralią šviesą, todėl erdvės tampa atviros ir šviesios. Kiekvienai savo kolekcijai pateikiame tiek NCS spalvų kodus, tiek šviesos atspindžio duomenis, kad dizaineriai galėtų lengvai kombinuoti spalvas ir medžiagas."

Surestep Original safety vinyl
Sarlon acoustic vinyl

Garsas

Triukšmas yra dar vienas komforto faktorius. Nepageidaujami ir erzinantys garsai yra viena iš dažniausių nerimo ir diskomforto priežasčių. Todėl mes matuojame kiekvieno mūsų grindų dangos tipo poveikį decibelais. Remdamiesi tuo, galime patarti dėl optimalaus grindų dangos sprendimo, kad sumažintumėte smūgio garsus ant grindų ir priimtumėte sprendimus atsižvelgiant į erdvę, kurioje dirbate. Daugiau informacijos apie mūsų akustines grindis

Liečiamumas ir patogumas

Liečiamumas yra akivaizdžiai svarbus veiksnys grindims esančioms po jūsų kojomis. Pasirinkę minkštas, kietas ar elastingas grindis galite jaustis patogiai ir atsipalaidavę, arba aktyvūs ir pasirengę dirbti. „Forbo“ grindų asortimentas siūlo įvairias galimybes, pradedant nuo vaikščiojimo palengvinimo iki eismo judėjimo ir didelių apkrovų.
Daugiau informacijos apie mūsų grindų dangos gaminius

Flotex Vision - feels like a carpet

Pastato dinamika

"Sveiki pastatai yra tvarios plėtros dalis, kurioje žmogus yra visa ko pagrindas.

Mūsų filosofija apie sveiką interjerą yra išreikšta mūsų dizaino filosofijoje „Pastato dinamika“. Mes tai naudojame tam, kad kiekvienai erdvei būtų parinktas tinkamiausias grindų tipas. Rezultatas yra pastatai, kurie yra gerai suprojektuoti, tarnauja ilgiau ir yra lengviau pritaikomi pagal žmonių reikalavimus. Pastatai ir interjeras, kurių nesenstantys sprendimai nereikalauja dažnos renovacijos taupo pinigus ir sumažina atliekų kiekį."

Dynamics of a building - receiving

Mūsų tikslai

Ateinančių 5 metų planas

"Mūsų „Tvarumo programa 2025“ skirta aktyvuoti „Forbo“ grindų sistemų tvarumo strategiją.
Kategorijose „Žiedinė ekonomika“ ir „Žmonės“ kiekvienai iš septynių pagrindinių sričių pateikiami ir paaiškinami tvarumo tikslai iki 2025 m."

sustainability program 2025
Forbo The Green Road

Žiedinės ekonomikos tikslai

"Pateikiamas anglies dioksido neturinčių produktų asortimentas
• Pasiekti reikšmingą CO2 išmetimo sumažėjimą iki 2025 m.

Atsinaujinančios energijos naudojimas
• Naudoti atsinaujinančią elektros energiją, kur įmanoma
• Ryškus iškastinių dujų naudojimo sumažinimas

Tapimas įmone be atliekų
• Didinti produkto atliekų pakartotinį naudojimą/perdirbimą
• Pasiekti 100% biuro atliekų panaudojimą/perdirbimą

Aktyvus prisidėjimas prie žiedinės ekonomikos
• Padidinti ES pardavimo kiekį, kuris perdirbamas po vartojimo
• Padidinti perdirbimų ES atliekų kiekį po įrengimo
• Padidinti laisvai klojamų grindų pardavimo kiekį, kurios pakartotinai naudojamos ir perparduodamos ES
• Perdirbimo dizainas: padidinti parduodamų produktų perdirbamumą
• Visuose gaminiuose yra perdirbto turinio (pageidautina po vartotojimo)"

Tikslai žmonėms, su kuriais dirbame

"Etiško ir tvaraus tiekimo grandinės valdymo užtikrinimas
• Kreiptis į savo tiekėjus, kad jie turėtų tvarumo programą ir sumažintų jų paliekamą ekologinį pėdsaką
• Sutelkti dėmesį į medžiagas, įsigytas siekiant padidinti perdirbto ar biologinio pagrindo kiekį

Užtikrinti, kad visi darbuotojai būtų įtraukti į tvarumą
• Žiedinės ekonomikos ir tvarumo mokymai surengti visiems darbuotojams
• Įgyvendinta tvarumo programa ir paskirtas programos vadovas
• Lizingo automobiliai ir kitos transporto priemonės nenaudoja iškastinio kuro šalyse, kuriose yra tinkama infrastruktūra

Užtikrinti, kad esame socialiai atsakingi, įvairūs ir įtraukiantys
• Įgyvendinta lyčių, amžiaus, kultūrinės ir fizinės įvairovės ir įtraukties politika
• Palaikyti ir tobulinti mūsų sertifikuotą SA8000 socialinės atskaitomybės valdymo sistemą"

Sustainability employees

Produktai

Tvarus asortimentas

"Dėl mūsų įsipareigojimo tvarumui Forbo grindų sistemų asortimentas turi tikrai unikalių tvarių sprendimų. Pavyzdžiui, mūsų Marmoleum grindų dangos, kurios, išeidamos iš gamyklos yra neišskiriančios CO2. Mūsų vinilo grindys yra tikrai saugios naudoti, jos yra puikus laisvo klojimo grindų sprendimas, jos taip pat yra paruoštos žiedinės ekonomikos modeliui. Mūsų tekstilinės grindys, kuriose yra daug perdirbtų medžiagų, ypač mūsų kiliminės plytelės, kurių perdirbtas kiekis sudaro 56% masės. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra Coral įėjimo grindų sistemos, pagamintos naudojant „Econyl“ siūlus, gautus iš nereikalingų žvejybos tinklų.
Sužinokite daugiau apie mūsų produktų asortimentą spustelėdami toliau pateiktas nuorodas."

Fast flooring logo

Įspūdingas laisvo klojimo grindų asortimentas

Dar niekada neturėjome tokio plataus spektro laisvai klojamų grindų. Siūlome laisvai klojamus gaminius, tai yra lakštus, lentas ir plyteles.

Laisvo klojimo gaminiai taupo laiką ir pinigus montuojant, o technologija palengvina renovacijos darbus, nes panaudotas grindis galima lengvai pašalinti, nereikia nuimti klijų ar grindų išlyginamosios medžiagos.

Šiuos nesudėtingus gaminius galima lengvai perdirbti, todėl jie visiškai atitinka žiedinės ekonomikos modelį.

Forbo siūlo laisvo klojimo gaminius Marmoleum ir Vinyl bei tekstilės gaminių kategorijoje. Daugiau informacijos apie mūsų greitai dedamas grindis be klijų

Marmoleum: natūralus ir neišskiriantis CO2

Marmoleum, Forbo linoleumo prekės ženklas, visada saugantis aplinką.

Pagaminta iš natūralių žaliavų modernioje ir efektyvioje gamybos aplinkoje, kuriai naudojama ekologiška elektros energija. Šios grindų dangos neišskiria anglies dvideginio nuo jų gamybos pradžio iki pat jų pagaminimo.

Pavyzdžiui, 10 000 m2 Marmoleum (2,5 mm) sumažina CO2 emisiją 400 kg. be jokio kompensavimo!

Skaitykite daugiau apie mūsų CO2 neutralų Marmoleum

Marmoleum Marbled Fresco
Sarlon acoustic vinyl

Vinilas: moderniausias pasirinkimas

"Vinilinės grindų dangos yra įvairiapusio produktų asortimento dalis, kurių techninės ir tvarumo savybės bėgant metams patyrė tikrą metamorfozę.

Forbo vinilo asortimentas atspindi aukščiausio lygio kokybę, jis gaminamas itin moderniose ir energiją taupančiose gamybos įmonėse.

Be to, pagerėjo perdirbtas arba pakartotinai naudojamas turinys, buvo padaryta pažanga lakų ir dažų, kurie pagaminti vandens pagrindu, srityje, o produktų emisijų išskirimas sumažintas beveik iki nulio ir pašalintos kenksmingos medžiagos. Siūlome komercinį vinilo be ftalatų asortimentą."

Flotex: aukštųjų technologijų tekstilė

Įprastinė lakštinė ir plytelinė tekstilinė grindų danga yra pagaminta iš kuokštinių siūlų, po to padengta latekso arba bitumo pagrindu. Forbo Flotex kolekcijos yra skirtingos. Jos yra sukurto iš 6,6 nailono pluoštų su nepralaidžiu pagrindu, sukuriančiu tankų, patogų paviršių, kuris taip pat yra tvirtas ir atsparus. Flotex danga yra prieinama lakštų, lentų ir plytelių formatu. Moduliniuose sprendimuose yra daug perdirbtų medžiagų.

Būdama ir higieniška, ir plaunama, Flotex danga yra naujovių, atveriančių naujus tekstilės gaminius, pavyzdys. Danga gali būti naudojama ne tik svetingumo, laisvalaikio erdvėse ir biuruose, bet ir priežiūros bei gydymo įstaigose, mokyklose ir visuomeniniuose pastatuose. Daugiau informacijos apie mūsų Flotex grindis

Flotex Colour flocked flooring
Tessera Layout & Outline carpet tiles

Kiliminės plytelės: skirtos pakartotiniam naudojimui ir perdirbimui

Forbo kiliminių plytelių asortimente yra perdirbtų verpalų ir modifikuoto bitumo.

**Pagal svorį mūsų kiliminės plytelės turi daugiausiai perdirbtų medžiagų pramonėje. **Vidutiniškai perdirbtų medžiagų procentinė dalis pagal svorį yra iki 56%.

Projektuodami grindis, mes sukuriame atsitiktinį plytelių raštą, kad būtų galima pakeisti tam tikras grindų dalis, kurios gauna didžiausią krūvį, nedarant įtakos bendram dizainui.

Mes eksperimentuojame su naudotų grindų panaudojimo galimybėmis, pavyzdžiui, kai plytelių tekstilės sluoksnis atskiriamas nuo jų pagrindo. daugiau informacijos apie mūsų kilimines plyteles

Įėjimui skirtos grindys: efektyviausios grindys

Gerai suprojektuotos įėjimui skirtos grindys ne tik siūlo tvarų sprendimą, bet ir prisideda prie pastato, kuriame jos naudojamos, tvarumo per visą to pastato gyvavimo laiką.

Mūsų įėjimui skirtos grindų dangos gali sustabdyti iki 95% purvo patekimą į pastatą. Tokiu būdu įėjimo grindys gali apsaugoti interjero kokybę, prailginti grindų naudojimą ir sumažinti valymo bei priežiūros išlaidas ir ploviklių naudojimą. Daugybei savo kolekcijų naudojame verpalus, kurie yra perdirbami iš senų žvejybos tinklų. Tikras tvaraus sprendimo pavyzdys. Daugiau informacijos apie mūsų įėjimo grindų sistemas

Coral Welcome entrance system