Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sveikata – kitas žingsnis link tvarumo

Kurį laiką aplinkos polemikoje buvo orientuojamasi į ateitį: buvo rūpinamasi tuo, kas svarbu būsimoms kartoms. Dabartinėje situacijoje yra aišku, kad iš tiesų yra svarbu tai, kas yra dabar! Azijos smogas, plastiko „sriuba“ vandenynuose ir susirūpinimas dėl gamtinių išteklių eikvojimo – tai problemos, kurios yra aktualios šiandien. Forbo Flooring Systems nori susitelkti ties šiandienos aplinka ir tuo, kokį jį poveikį daro Jums ir Jūsų sveikatai.

Pagal naująją tendenciją sveikata yra įvardijama „naujuoju turtu“. Naujai įsteigta patalpų aplinkos katedra Delft technikos universitete, sveikatos vertinimo sistemos pastatams ir gamtos teigiamo poveikio darbo vietoje tyrimai – visa tai turi aiškią sąsają su sveikata.

CHO L&H freestanding
CHO house

Esminis dalykas yra aplinkos parametrų (terminių, akustinių, apšvietimo ir oro kokybės) poveikio žmonėms ir pastatų aplinkai įvertinimas ir kontrolė, kad neigiamą poveikį būtų galima paversti teigiama patirtimi*.

Kuo grindų kompanija gali prisidėti prie žmogaus sveikatos? Mums tai reiškia didelio potencialo turėjimą, dėl kurio galime pasiūlyti geriausią sprendimą kiekvienoje situacijoje, taip pat pagerinti situaciją, kai tik tam yra galimybė, ir nustatyti reikiamą standartą įgyvendinant inovacijas.

Esame įsipareigoję Jūsų sveikatai – tai mūsų ambicija, kad kiekvienas asmuo, kad ir kokiu būdu būtų susijęs su mūsų grindimis, turėtų naudos iš mūsų pastangų sukurti geresnę patalpų aplinką.

*Profesorė daktarė Philomena M. Bluyssen: „Patalpų aplinkos vadovas“ (orig. The indoor environment hand book)