Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Geresnės patalpų aplinkos kūrimas

Grindų dangos yra esminė pastato aplinkos dalis, jos yra visur: kiekviename mūsų mokyklos, sveikatos priežiūros institucijos, darbo vietos, laisvalaikio centro ir mūsų namų centimetre. Forbo grindų dangos yra sukurtos tam, kad jomis būtų kuriama saugi, higieniška ir komfortiška aplinka, taip prisidedant prie jūsų sveikatos.

CHO cleaner
CHO primairy school

Mokykla ir dienos priežiūros centrai

Vaikai daugiausiai laiko praleidžia patalpose, namie ir mokykloje. Įvertinti patalpų oro kokybės parametrai rodo, kad vaikai pradinėse mokyklose yra priversti būti patalpose, kuriose yra didelė CO2 koncentracija ir juos veikia ore esančios sveikatai žalingos dalelės bei biologiniai teršalai. Astma ir alerginės ligos yra labiausiai paplitusios lėtinės ligos tarp vaikų ir pastaraisiais dešimtmečiais jų paplitimas sparčiai išaugo. Negalima teigti, kad visa tai yra dėl genetinių pokyčių. Labiau tikėtina, kad tai lėmė aplinkos poveikio ir (arba) gyvensenos pasikeitimas.

Forbo Marmoleum marmoleumas yra pagamintas iš tinkamų perdirbti natūralių žaliavų, kurių sudėtyje nėra PVC, jos pasižymi mažais šilumos nuostoliais ir yra lengvai valomos. Galėdami pasiūlyti kokybišką įėjimo grindų sistemą mes rūpinamės geresne patalpų aplinka švietimo infrastruktūrose.

Biuras ir kita darbo aplinka

Biurai yra viena labiausiai standartizuotų erdvių pastatuose. Kad ir kokioje pasaulio vietovėje būtų, visiems biurams būdingos bendros detalės. Oro kondicionavimui ir mechaniniam ventiliavimui, taip pat dirbtiniam apšvietimui reikia daug energijos, o tai daro poveikį patalpų aplinkai. Vis daugiau sužinodami apie biuro dizaino kokybės poveikį ir darbuotojų gerovę bei produktyvumą, mes vis labiau orientuojamės į įkvepiančių vidaus erdvių, kuriose sujungiamos individualios, bendros ir žaismingos galimybės, sukūrimą, taip suformuojant įkvepiančias darbo erdves.

Atspindinčios žmogaus sukurto dizaino kokybę ir spinduliuojančios energiją grindys yra natūralios, komfortiškos, pagerina akustinę atmosferą bei sustiprina natūralios šviesos šaltinius užsitarnauja didelį populiarumą visose mūsų kolekcijose.

CHO office
CHO Leisure & Hospitality

Mažmeninio pardavimo ir laisvalaikio erdvės

Kadangi mažmeninio pardavimo ir laisvalaikio erdvės tampa patirties centrais, kuriuose dėmesys sutelkiamas ties individualumu ir prekinio ženklo įvaizdžiu, juose išryškėja kitoks komforto ir gerovės aspektas, tačiau saugumas ir higiena yra lygiai tiek pat svarbūs. Greitas ir nesudėtingas grindų dangos montavimas, nesudėtingas jos valymas ir priežiūra yra esminiai reikalavimai mažmeninio pardavimo vietose.

Pagal individualų dizainą sukurtos, lengvai montuojamos modulinės grindys randamos visose mūsų grindų kolekcijose. Galime pasiūlyti įvairiausio funkcionalumo ir dizaino produktus.