Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Mūsų tvarūs idealai

Vertindami žmonių sveikatą ir siekdami pagerinti gerovę tų asmenų, kurie dirba, rengia susitikimus ir gyvena patalpoje, išklotoje mūsų grindų danga, mes stengiamės pasiūlyti tokius grindų sprendimus, kurie leidžia sukurti saugią ir higienišką aplinką. Forbo filosofija apima tris esminius aspektus: „Sveikata ir saugumas“, „Sveikata ir higiena“ ir „Sveikata ir gerovė“.

CHO full logo

Sveikata

Sveikata siejama su saugia, švaria ir komfortiška aplinka tiek namuose, tiek ir Jūsų darbo vietoje. Nors iš tiesų sveikata yra kur kas daugiau: ji apibrėžia tai, kaip gyvenate. Siūlydami savo grindų sprendimus stengiamės padaryti teigiamą poveikį Jūsų sveikatai ir gerovei Jūsų aplinkoje. Štai kodėl atiduodami duoklę tvarumui mes atiduodame duoklę jūsų sveikatai.

Health

Sveikata ir saugumas

Saugioje patalpų aplinkoje grindys yra netoksiškos, pasižymi mažais šilumos nuostoliais ir atitinka visus tarptautinius standartus. Be to, saugios grindys sukurtos silpnaregių ir demencija sergančių pacientų patogumui, jos apsaugo nuo nelaimingų įvykių, taip pat jas saugu naudoti asmeninės higienos patalpose ir operacinėse.

CHO primairy school freestanding

Sveikata ir higiena

Higieniški grindų sprendimai užtikrina lengvą valymą, dulkių kontrolę vienoje aplinkoje ir alergijų prevenciją kitoje. Higieniški grindų sprendimai yra ypatingi, nesvarbu, kur jie būtų taikomi: ar tai būtų aukštųjų technologijų asmeninės higienos kambarys su jautria įranga sveikatos priežiūros institucijoje, kurioje yra svarbu užtikrinti infekcijų kontrolę, ar dienos priežiūros centras, ant kurio grindų yra žaidžiama. Ir nepamirškite turbūt svarbiausio dalyko – kokybiškos įėjimo grindų sistemos, kuri visų pirma neleidžia purvui ir dulkėms patekti į pastatą.

CHO Hygiene freestanding

Sveikata ir gerovė

Gerovę ir komfortą galima užtikrinti kontroliuojant veiksnius, stimuliuojančius pojūčius patalpų aplinkoje. Grindys pasižymi akustine kokybe, yra svarbios siekiant užtikrinti šiluminį kambario komfortą, taip pat sustiprinti galimų natūralios šviesos šaltinių arba natūralių medžiagų, kurios prisideda prie aplinkos ir sumažina stresą, poveikį. Savo spalva ir dizainu grindys sukuria vidaus erdvių atmosferą, todėl žmonės jaučiasi atsipalaidavę ir komfortiškai arba kupini energijos. Mes tikime, kad natūralios ir tvarios medžiagos geriausiai užtikrina ilgalaikę sveikatą ir gerovę.

CHO university freestanding