Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tessera plaatvaibad – tervislikud sisustustooted

Meie Tessera plaatvaipade maailmas on kõik seoses mugava ja meeldiva tööruumiga. Kui inimesed tunnevad end hästi, siis avaldab see mõju nende heaolule ja tootlikkusele.

Ethos 569-Ethos 568-Acrobat 1309

Lisaks individuaalsele lähenemisele kollektsioonile rühmitasime need ka kolme ossa, et näidata, millised omavahel väga hästi kokku sobivad.

Tessera maailm 1

Meie Tessera maailma esimeses osas on mitu kollektsiooni, mis segunevad ja sobituvad väga hästi. Need on kas silmusvaibad või juhusliku paigutusega partiideta vaibad. Need on kujundatud nii, et säilitaksid oma hea välimuse ka hoone kõige nõudlikumates suure liiklusega alades.

basis 378-barcode 314-mix 953
Book 1

Tessera maailm 2

Oma Tessera maailma teises osas pakume stiilseid, kestlikke ja vastupidavaid taftplaatvaipu silmus- ning lõigatud ja silmusvaibaplaatidena, mis pakuvad tavalise silmusvaiba jõulisust koos lõigatud silmustega plaatvaiba parima maitsekuse ja luksuslikuma muljega.

alignment 222 - diffusion 2008 - book 2
book 2

Tessera maailm 3

Meie Tessera maailma kolmandas osas on kollektsioonide ja konstruktsioonide segu. Meil on luksuslikud silmusvaibad, lõigatud ja silmusvaibad, lõigatud silmustega ning sulatusega seotud lõigatud silmustega vaibad ülimaks värvivalikuks.

Acrobat-Ethos book 3
Book 3