Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

novilux structura graphic

Novilux Structura pakub nüüdisaegset ja värsket väljanägemist spetsiaalse seguga mustadest ning valgetest osakestest ühendatuna heledate intensiivsete värvidega. Structura Graphic on õnnestunud kombinatsioon välimusest ja otstarbest ning seda on mugav ja lihtne kasutada ning puhastada. See käib kõigi meie Noviluxi sarjade kohta.

Toode

Novilux Structura Graphic

Kollektsioon

Klass omaette

Forbo uus Noviluxi kollektsioon on parima kvaliteediga vahtalusel vinüül, mis on kavandatud rahuldama teie suurimaidki vajadusi. Erinevad sarjad esitlevad disaini, struktuuri ja värvi suurt mitmekesisust. See on tõeliselt luksuslik vinüüllehtmaterjal, mis on hõlpsasti paigaldatav ja ei kulu ega saa viga garanteeritult pika kasutusea jooksul. Novilux pakub ka pretsedenditu holograafilise efektiga vastupidavaid killustatud põrandaid, tehes need tõeliselt klassiks omaette.

Novilux Compacta

Miks Novilux

Miks valida Novilux?

Ehtsus
Tänu unikaalse mustri korduvusele 150 cm järel ja väljapaistvale trükikvaliteedile tagab Novilux pinna loomuliku väljanägemise. Uus innovatiivne pinnareljeef annab tootele autentse viimistluse, tuues esile selliste materjalide ilu nagu puit ja kivi.

Hügieen
Kuni 4 meetri laiusena saadaolev Novilux annab liitekohtadeta pinnaviimistluse ka suurematel paigaldusaladel. Vajaduse korral võib külmkeevitusega saavutada nähtamatu jäädava liite lisaks traditsioonilisele termokeevitusele koos sobivates värvitoonides keevisnööridega.

Mugavus ja kindel jalgealune
Novilux annab LDF-vahust aluskihiga kuni 17 dB löögiheli summutuse, aidates hoida mürareostust igas paigalduskohas miinimumi lähedasena. Veel annab Forbo spetsiaalne Aquagripi pinnaviimistlus R10 libisemiskindluse, vältides muretsemist ohutu jalgealuse pärast piirkondades, kus võib esineda vedeliku mahaloksumist ja -pritsimist.

Kiire ja lihtne paigaldamine
Kõigi edukate projektide võtmeks on põrandakatete kiire ja lihtne paigaldamine. Kõik Noviluxi põrandad tagavad lihtsa, kiire ja tõhusa mahapanemise tänu tõsiasjale, et neid on saadaval kuni 4 meetri laiusena. Elamurakenduste korral võib kuni 20 m2 pindu ka lahtiselt katta.

Kvaliteet
Soojem kui kivi, hõlpsamini korrashoitav kui puit – Noviluxi põrandakatted täidavad ka rangeimaid kvaliteedinõudeid. Iga Noviluxi põrandakatte kiht annab selliseid lisaväärtusi nagu löögihelide summutus, suurepärane mugavus ja suur vastupidavus. Mugav, elastne ja madalate hoolduskuludega – Noviluxi põrandakatted on põhikontseptsiooniks ilusatele ruumidele, milles teile meeldib töötada ja elada – kõik see koos 10-aastase ärikasutuse garantiiga.

Novilux

Paigaldamine

Noviluxi paigaldamine

2 m ja 4 m laiused Noviluxi põrandakatted garanteerivad lihtsa, kiire ja säästliku paigalduse, tagades kauni õmblusteta välimuse isegi kõige suuremates paigalduskohtades. Kehtivad harilikud nõuded aluspõranda kohta. See peab olema tasane, kindel, puhas ja püsivalt kuiv. Enamasti vajab aluspõrand enne Novilux põranda paigaldamist kõigepealt tasandamist.

Forbo Flooringil on selleks olemas kaks süsteemi:
• Forbo Quickfiti süsteem nii puidust kui ka betoonist aluspõrandatele;
• vedel tasandusvahend kasutamiseks kivist aluspõranda korral, mis on kuivalt täiuslikult tasane.

Koduseks kasutamiseks võib Noviluxi lahtiselt maha panna kuni 20 ruutmeetri suurusele pinnale. Kõik Noviluxi sarjad toodetakse 2 m ja 4 m laiustena, mis teeb paigaldamise kiiremaks ja tekitab vähem liitekohti. Palun veenduge, et teie Noviluxi põrand paigaldatakse professionaalselt, järgides sedalaadi toodetega kaasaskäivaid juhiseid.
Põrandakatte tegeliku paigaldamise kõrval hõlmab paigaldustöö ka laia valikut teisi tooteid, nagu täidised, isolatsioonimaterjalid ja liimid. Alati tuleb arvesse võtta nende toodete sobivust ja tootjate juhiseid.

Nähtavad defektid
Enne materjali paigaldamist tuleb kontrollida, ega põrandakattel ei ole mingeid defekte, värvierinevusi, paksuse erinevusi ja optilisi defekte. Tootja ei vastuta defektide eest, mis olid nähtavad enne põrandakatte paigaldamist.

Rohkem kui ühe paani paigaldamine
Kui ruumi paigaldatakse mitu paani, tuleb kasutada ainult samast tootmistsüklist pärinevat materjali. Tellimise ajal tuleb seda alati mainida. Siiski on väikesed värvierinevused võimalikud ka sama tootmistsükli jooksul. Selleks, et vältida vähimaidki värvierinevusi, peavad külgnevate paanide rullinumbrid olema üksteisele võimalikult lähedal. Novilux-Trafficu, Novilux-Designi ja Novilux-Compacta korral tuleb külgnevad paanid maha panna vastupidi. Novilux-Natura, Novilux Traffic Woodi ja Traffic Rocki korral ei ole see vajalik.

Novilux Office

Heli summutus

17 dB akustiline põrandamaterjal

Pakkudes kuni 17 dB löögiheli summutust, loovad Noviluxi põrandakatted vaiksema keskkonna nii ruumi sees kui ka allolevates ruumides, vähendades heli ülekannet ühendatuna parema jalgealuse mugavusega.

Novilux

Aquagrip

Aquagrip

Kõik Noviloni sarjad sisaldavad Aquagrippi, unikaalset ohutusvahendit, mis tähendab, et haardevõime ei vähene märkimisväärselt vee või mõne muu vedeliku mahaloksumise ega märjakspritsimise tõttu. Ja nõnda on see kõndimiseks ohutum!

Aquagrip

Diamond Seal

Diamond Seal

Nagu looduslik teemant, esindab ka Diamond Seal kõvadust, kriimustuskindlust ja vastupidavust. See annab parima kaitse mahaloksumiste ja lohistamisjälgede vastu. Diamond Seal tagab loomuliku vähese läike ja äärmiselt realistliku kujunduse, mis on Noviloni kollektsioonide tunnusmärk.

Diamond Seal

LDF

LDF

Kauakestev, vastupidav ja paindlik aluskiht paremaks paigaldamiseks ning täkestuse vähendamiseks.

LDF