Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

novilux natura

Meie Novilux Natura vahtalusel vinüüli sari pakub autentset puitkujundust erinevates värvitoonides. Traditsiooniliste puitmaterjalide kõrval on erilist tähelepanu pööratud nüüdisaegsele väljanägemisele laiemate laudade ning ka tahumata ja valgendatud pindadega. Lisaks kasutatud tekstuur süvendab vastupidava põrandakatte autentset iseloomu.

Novilux Natura on tõeliselt luksuslik vinüüllehtmaterjal, mis on hõlpsasti paigaldatav ja ei kulu ega saa viga garanteeritult pika kasutusea jooksul.

Toode

Novilux Natura

  Kollektsioon

  Klass omaette

  Forbo uus Noviluxi kollektsioon on parima kvaliteediga vahtalusel vinüül, mis on kavandatud rahuldama teie suurimaidki vajadusi. Erinevad sarjad esitlevad disaini, struktuuri ja värvi suurt mitmekesisust. See on tõeliselt luksuslik vinüüllehtmaterjal, mis on hõlpsasti paigaldatav ja ei kulu ega saa viga garanteeritult pika kasutusea jooksul. Novilux pakub ka pretsedenditu holograafilise efektiga vastupidavaid killustatud põrandaid, tehes need tõeliselt klassiks omaette.

  Novilux Compacta

  Miks Novilux

  Miks valida Novilux?

  Ehtsus
  Tänu unikaalse mustri korduvusele 150 cm järel ja väljapaistvale trükikvaliteedile tagab Novilux pinna loomuliku väljanägemise. Uus innovatiivne pinnareljeef annab tootele autentse viimistluse, tuues esile selliste materjalide ilu nagu puit ja kivi.

  Hügieen
  Kuni 4 meetri laiusena saadaolev Novilux annab liitekohtadeta pinnaviimistluse ka suurematel paigaldusaladel. Vajaduse korral võib külmkeevitusega saavutada nähtamatu jäädava liite lisaks traditsioonilisele termokeevitusele koos sobivates värvitoonides keevisnööridega.

  Mugavus ja kindel jalgealune
  Novilux annab LDF-vahust aluskihiga kuni 17 dB löögiheli summutuse, aidates hoida mürareostust igas paigalduskohas miinimumi lähedasena. Veel annab Forbo spetsiaalne Aquagripi pinnaviimistlus R10 libisemiskindluse, vältides muretsemist ohutu jalgealuse pärast piirkondades, kus võib esineda vedeliku mahaloksumist ja -pritsimist.

  Kiire ja lihtne paigaldamine
  Kõigi edukate projektide võtmeks on põrandakatete kiire ja lihtne paigaldamine. Kõik Noviluxi põrandad tagavad lihtsa, kiire ja tõhusa mahapanemise tänu tõsiasjale, et neid on saadaval kuni 4 meetri laiusena. Elamurakenduste korral võib kuni 20 m2 pindu ka lahtiselt katta.

  Kvaliteet
  Soojem kui kivi, hõlpsamini korrashoitav kui puit – Noviluxi põrandakatted täidavad ka rangeimaid kvaliteedinõudeid. Iga Noviluxi põrandakatte kiht annab selliseid lisaväärtusi nagu löögihelide summutus, suurepärane mugavus ja suur vastupidavus. Mugav, elastne ja madalate hoolduskuludega – Noviluxi põrandakatted on põhikontseptsiooniks ilusatele ruumidele, milles teile meeldib töötada ja elada – kõik see koos 10-aastase ärikasutuse garantiiga.

  Novilux

  Paigaldamine

  Noviluxi paigaldamine

  2 m ja 4 m laiused Noviluxi põrandakatted garanteerivad lihtsa, kiire ja säästliku paigalduse, tagades kauni õmblusteta välimuse isegi kõige suuremates paigalduskohtades. Kehtivad harilikud nõuded aluspõranda kohta. See peab olema tasane, kindel, puhas ja püsivalt kuiv. Enamasti vajab aluspõrand enne Novilux põranda paigaldamist kõigepealt tasandamist.

  Forbo Flooringil on selleks olemas kaks süsteemi:
  • Forbo Quickfiti süsteem nii puidust kui ka betoonist aluspõrandatele;
  • vedel tasandusvahend kasutamiseks kivist aluspõranda korral, mis on kuivalt täiuslikult tasane.

  Koduseks kasutamiseks võib Noviluxi lahtiselt maha panna kuni 20 ruutmeetri suurusele pinnale. Kõik Noviluxi sarjad toodetakse 2 m ja 4 m laiustena, mis teeb paigaldamise kiiremaks ja tekitab vähem liitekohti. Palun veenduge, et teie Noviluxi põrand paigaldatakse professionaalselt, järgides sedalaadi toodetega kaasaskäivaid juhiseid.
  Põrandakatte tegeliku paigaldamise kõrval hõlmab paigaldustöö ka laia valikut teisi tooteid, nagu täidised, isolatsioonimaterjalid ja liimid. Alati tuleb arvesse võtta nende toodete sobivust ja tootjate juhiseid.

  Nähtavad defektid
  Enne materjali paigaldamist tuleb kontrollida, ega põrandakattel ei ole mingeid defekte, värvierinevusi, paksuse erinevusi ja optilisi defekte. Tootja ei vastuta defektide eest, mis olid nähtavad enne põrandakatte paigaldamist.

  Rohkem kui ühe paani paigaldamine
  Kui ruumi paigaldatakse mitu paani, tuleb kasutada ainult samast tootmistsüklist pärinevat materjali. Tellimise ajal tuleb seda alati mainida. Siiski on väikesed värvierinevused võimalikud ka sama tootmistsükli jooksul. Selleks, et vältida vähimaidki värvierinevusi, peavad külgnevate paanide rullinumbrid olema üksteisele võimalikult lähedal. Novilux-Trafficu, Novilux-Designi ja Novilux-Compacta korral tuleb külgnevad paanid maha panna vastupidi. Novilux-Natura, Novilux Traffic Woodi ja Traffic Rocki korral ei ole see vajalik.

  Novilux Office

  Heli summutus

  17 dB akustiline põrandamaterjal

  Pakkudes kuni 17 dB löögiheli summutust, loovad Noviluxi põrandakatted vaiksema keskkonna nii ruumi sees kui ka allolevates ruumides, vähendades heli ülekannet ühendatuna parema jalgealuse mugavusega.

  Novilux

  Aquagrip

  Aquagrip

  Kõik Noviloni sarjad sisaldavad Aquagrippi, unikaalset ohutusvahendit, mis tähendab, et haardevõime ei vähene märkimisväärselt vee või mõne muu vedeliku mahaloksumise ega märjakspritsimise tõttu. Ja nõnda on see kõndimiseks ohutum!

  Aquagrip

  Diamond Seal

  Diamond Seal

  Nagu looduslik teemant, esindab ka Diamond Seal kõvadust, kriimustuskindlust ja vastupidavust. See annab parima kaitse mahaloksumiste ja lohistamisjälgede vastu. Diamond Seal tagab loomuliku vähese läike ja äärmiselt realistliku kujunduse, mis on Noviloni kollektsioonide tunnusmärk.

  Diamond Seal

  LDF

  LDF

  Kauakestev, vastupidav ja paindlik aluskiht paremaks paigaldamiseks ning täkestuse vähendamiseks.

  LDF