Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

novilon prima

Meie Novilon Prima vahtalusel vinüüli kollektsioon on Noviloni sarja algkvaliteediga, andes teile suurepärase kvaliteedi-hinna suhte.

See on väike, kuid hoolikalt kombineeritud kollektsioon neutraalsete, kättesaadavate kavandite mitmekesisusega, mis muudab teie põranda mugavaks ja stiilseks. Hinna, kvaliteedi ja disaini ideaalne kombinatsioon!

Toode

Novilon Prima

Kollektsioon

Probleemideta põrand

Forbo Novilon. Innovatsioon põrandakatete alal. Novilon esindab kollektsiooni kaunitest ja vaimustavatest põrandakatetest, mis on kavandatud täiendama igat liiki interjööre. Kavandirikkus ja valikute ohtrus koos meelerahuga tuleneb sellest, et teie põrandamaterjal on tänu sellistele eriomadustele nagu Aquagrip, Diamond Seal ning Noviclean nii vastupidav kui ka hõlpsasti korrashoitav. Novilon – kavandatud eluajaks.

Novilon esindab sarja kaunitest ja vaimustavatest erinevate kujundustega vahtalusel vinüülpõrandatest, nagu puit, betoon, keraamika ja moodsad mustrid.

See on mugav vinüülpõrand, elamiseks nauditav, kuna see on helineelav ja soe jalgealune. Nõnda sobib see ideaalselt lastele mängimiseks. Mõelge puitpõrandale, mis ei aja pinde, ei pragune ega kriuksu! Novilon on nii vastupidav kui ka hõlpsasti korrashoitav tänu sellistele eriomadustele nagu Aquagrip, Diamond Seal ja Noviclean. Nautige teadmist, et te ei pea muretsema plekkide ega kriimustuste pärast!

Novilon

Diamond Seal

Diamond Seal

Nagu looduslik teemant, esindab ka Diamond Seal kõvadust, kriimustuskindlust ja vastupidavust. See annab parima kaitse mahaloksumiste ja lohistamisjälgede vastu. Diamond Seal tagab loomuliku vähese läike ja äärmiselt realistliku kujunduse, mis on Noviloni kollektsioonide tunnusmärk.

Diamond Seal

Aquagrip

Aquagrip

Kõik Noviloni sarjad sisaldavad Aquagrippi, unikaalset ohutusvahendit, mis tähendab, et haardevõime ei vähene märkimisväärselt vee või mõne muu vedeliku mahaloksumise ega märjakspritsimise tõttu. Ja nõnda on see kõndimiseks ohutum!

Aquagrip

Noviclean

Noviclean

Noviclean on pealiskihi töötlus hõlpsaks puhastamiseks, mis ühtlasi hoiab ära ka mustust ja lohistamisjälgi. Parim loomulik pinnaviimistlus.

Noviclean

LDF

LDF

Kauakestev, vastupidav ja paindlik aluskiht paremaks paigaldamiseks ning täkestuse vähendamiseks.

LDF

Forbo disain

Forbo disain

Meil on oma disainer, kes töötab kõigi meie kollektsioonidega. Kollektsioone on tagasiside saamiseks trendide ja kohaliku maitse kohta enne turul katsetatud. Kujunduselt on need realistliku ja loomuliku välimusega põrandakattetooted.

Forbo Design

Keskkond

Luues paremat keskkonda

Noviloni kollektsioon on esmane näide Forbo panusest keskkonna kaitsmisesse ja investeerimisest jätkusuutlikku tulevikku. Kollektsiooni valmistamisel on kasutatud „rohelist” energiat ja tänapäevaseid tootmistehnoloogiaid, mis viivad osalevad protsessid miinimumini. See vastab kõigile standarditele, sealhulgas uutele lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) emissiooni klassidele. Me toodame Noviloni Euroopas suures osas Euroopa turu jaoks, vähendades transpordist tingitud süsinikuemissiooni.

Creating better environments