Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
modular textura

Marmoleum Modular Textura pakub kaheksat joonelist põrandakujundust 100 × 25 cm plankudena, mille reljeefiks on puidukiu ja saelõike tekstuurid. Reljeefsus lisab meie Modulari plaatidele suurepärase uue dimensiooni ja annab linoleumi puhul varem nägemata puidulaadse välimuse.

Modular Textura pakub kõiki neid hüvesid, mis on meie Marmoleumi põrandatel.
* Looduslik põrandakate, mis on valmistatud taastuvatest loodusressurssidest
* PVC-vaba
* Lihtne paigaldada
* Äärmiselt vastupidav
* Kerge puhastada tänu Topshield2 viimistlusele

Toode

Marmoleum Modular Textura

Paigaldamine ja disain

Mäng ruudustikega

Loov vabadus
Marmoleum Modular annab võimaluse luua oma valitud põranda. Kollektsioon kutsub mängima, kombineerima ja ühendama ning valima plaatide kuju, suurust ja värvi. Sel moel luuakse täiesti uus põrandakontseptsioon, mis on enam kui traditsiooniline põrand, kus teie valiku määrab üksnes disain. Nüüd võite kuju, suuruse ja vormingute valimisega luua soovitud põranda.

Oleme loonud mitmesuguseid ruudustikke, mille abil saate oma põrandaplaani kujundada. Lisaks oleme loonud ka mitmesuguseid põrandaplaane, mille saab kopeerida ja tellida olemasoleval kujul. Saate need ruudustikud ja põrandaplaanid alla laadida siit.

Marmoleum Modular floorplan

Järjepidev ja vastupidav

Marmoleum Naturali plaadid

Järjepidev moodulite valik
Marmoleum Modular on järjepidev alternatiiv kõigile moodulitest koosnevatele disainerpõrandatele, mida tänapäeval turul pakutakse. Uue Topshield2 viimistlusega on põrand kohe pärast paigaldamist kasutamiseks valmis. Moodulplaate on lihtne paigaldada, need vajavad minimaalset puhastamist ja hooldust ning neid saab pärast kasutusea lõppu ümber töödelda.

Toormaterjalid, mida leidub rohkesti või mis kiiresti taastuvad (iga-aastase saagi kujul või uuesti kasvamise kaudu). Marmoleum Modulari valmistatakse Euroopa tehastes, mis töötavad rohelisel elektrienergial. Marmoleum Modular on ainulaadne, kuna iga kuju ja vorm lõigatakse alusmaterjalist eraldi välja. Plaatide nurgad lõigatakse nii, et liitekoht jääks täiuslik, et poleks vaja keevitada ja et plaadid saaks panna kokku sujuva üleminekuga. Polüestertaust tagab toote stabiilsuse ka suurtele pindadele paigaldamisel. Modular Marmoleumi töödeldakse viimistlusainega Topshield2, kahekihilise vee baasil akrüülainega, mis väldib kriimustamist, plekkide teket ja määrdumist ning tagab põranda lihtsa puhastamise ja suurepärase välimuse säilimise aja jooksul.

Marmoleum Modular