Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

PVC-katted äriruumidesse

PVC-katted äriruumidesse

Põrandakatet PVC-katted äriruumidesse toodetakse nii lehtedena kui ka plaatidena. Lai valik puidu ning kivi, metalli ja klaasi kujundusi, mis sobivad tervishoiu-, haridusasutustesse, bürooruumidesse ja kaubanduskeskustesse, on kestvad, kvaliteetsed, lihtsalt puhastatavad ja hooldatavad.

Forbo PVC-katted äriruumidesse on kasutatav kõikjal, kus inimesed töötavad, õpivad, mängivad või teevad oma igapäevaseid asjatoimetusi, sest kujunduse, libastumiskindluse ja muude võtmeomaduste eesmärk on ohutu töö-, elu- ja avaliku keskkonna loomine.

 • PVC-katted äriruumidesse
 • PVC-katted äriruumidesse
 • PVC-katted äriruumidesse
 • PVC-katted äriruumidesse
 • PVC-katted äriruumidesse
 • Eternal design vinyl sheet 13122 & 44852
  Eternali vinüülkollektsioon

  Eternali vinüülkollektsioon

  Forbo uues kollektsioonis Eternal leidub laias valikus naturaalseid puidu- ja kivimustreid, tekstiilimustreid ja värvidisaine koos eksklusiivsete, digitaalselt trükitud disainidega. Eternal on kõrgtehnoloogiline heterogeenne ja kompaktne üldkasutatav vinüülkate, mis täidab erinevate valdkondade kõiki üldnõudeid. Seda toodetakse uusima tehnoloogia abil ja katted sisaldavad kuni 50% ümbertöödeldud materjale ning see on 100% ftalaadivaba.

 • Eternal de luxe 3047_2867
  Eternal de Luxe

  Eternal de Luxe

  Forbo põrandakatete sari Eternal on tuntud oma mitmekesiste kujunduste ja silmapaistvate omaduste poolest nõudlikes kasutuskeskkondades. Eternal de Luxe on suurepärane näide Forbo ainulaadsest tipptasemel kujundusvõimest. Selles uues sarjas näeme värskeid puidu- ja kiviefekte. Neid täiustavad ehtsailmelised reljeefstruktuurid, mis muudavad kujunduse veelgi tõetruumaks. Polüuretaanlakk tagab põrandakatte parimad võimalikud kasutusomadused ja vastupidavuse. Eternal de Luxe on saadaval kompaktse ja akustilise versioonina.

 • Step_176082_176072
  Step Safety vinyl

  Step Safety vinyl

  Ohutus. Kujundus. Usaldus. Kollektsiooni Step jaoks esitleb Forbo oma uut ainulaadset ja uuenduslikku libastumisvastast sarja Step Crystals, milles on suurepärane libastumiskindlus ühildatud selge ja ereda väljanägemisega. Osakestega rikastatud põrandakate on toote kasutusajal libastumisvastaste omadustega, panustab puhtasse ja värskesse kujundusse ning säästab keskkonda.

 • Sarlon Sparkling 434597
  Sarlon Sparkling akustiline vinüül

  Sarlon Sparkling akustiline vinüül

  Vastab meditsiinitöötajate vajadustele. Sarlon Sparkling on loodud kasutaja tervisele mõeldes. See antibakteriaalne ja kergelt puhatatav põrandakate tagab tervishoiuasutustes igapäevase kaitse. Ta on kestev, plekikindel ja oma mõõtudelt äärmiselt stabiilne. Lisaks pakub see akustiline vinüülpõrandakate 15dB helisummutavaid omadusi ajatus harmoonilises värvivalikus. Suurepärane põrandakatte valik tervishoiusektorile!

 • Eternal Original 11612 mid oak
  Eternal Original

  Eternal Original

  Meie Eternal Original vinüülkatetega pakuvad ajatu kujundusega Forbo kvaliteeti. Disain, mis on oma praktilist väärtust tõestanud ning mis on saadaval puidu, betooni ja meie värvirohkes Smaragdi tootepaletis. Eternal Original sobib pea kõigis tingimustes kasutamiseks ja on muretu lahendus, mis ei vea teid alt.

 • Sarlon acoustic vinyl
  Sarloni akustiline vinüül

  Sarloni akustiline vinüül

  Viib müra summutamise uuele tasemele. Hoonetes müra summutamisel on oluline panustada akustilistesse põrandatesse. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Pakume oma Sarloni akustilise vinüüli sarjas paljudes värvitoonides ja eri kujundustega põrandaid, millel on kuni 19 dB löögimüra summutusvõime.

 • Sarlon_complete_Step_Hopital
  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step

  Sarlon Complete Step on akustiline PVC-põrandakate, mis on ette nähtud paigaldamiseks just treppidele. Tänu vahtalusele tagab Sarlon Complete Step hea helisummutuse kuni 17 dB. Trepi tarindisse ühildatud ninalauad on erinevat värvi, et võimaldada silmanähtavat eristust. Kollektsioonis on 13 värvitooni, mis sobituvad muude Sarloni kollektsiooni põrandakatetega.

 • Modul'up loose lay vinyl flooring
  Sarlon Modul'Up

  Sarlon Modul'Up

  Meie uuendatud sarja Modul’up lahtiselt paigaldatav põrandakate on ainulaadne akustiline vinüülpõrandakate, mida saab paigaldada ilma liimita. See on mõõtmetelt stabiilne ja summutab kuni 19 dB löögimüra. Modul’up sobib täiuslikult tegevusrohketesse piirkondadesse. Paigaldamine on kiire ja lihtne, ei mingit vaeva ega lõhnu. Põrandal saab käia kohe pärast paigaldamist. Modul’up hõlmab kujundusi alates looduslikust tammepuidust kuni nüüdisaegse betoonini.

Disaineri kvaliteet

Disaineri kvaliteet

Disaineri kvaliteet kvaliteetsele lehtvinüülile
Valige Eternali kollektsioon ja teile avaneb palju rohkem võimalusi, kui vaid lihtsalt paljude kujunduste hulgast otsimine ja valimine.
Eternali kujundid ja värvid on täiesti algupärased, loodud põhjalike trendi- ja turuuuringute põhjal ning hõlmavad iga kasutusvaldkonna kehtestatud nõudeid.
Algupärased kujundused näitavad materjali selle ehtsal kujul koos sügavuse ja kolmemõõtmelise efektiga. Tulemuseks on loomulikuna näiv pilkupüüdev põrandakate. Kollektsioonidele Eternal Palette, Eternal Contrast, Eternal Stone ja Eternal Smaragd omane killustatud välimus teeb kujunduse loomulikult sobivaks igasuguses suuruses rakendusele.Rikkalik tootevalik
Valige uus Eternali kollektsioon, millest leiate just teie vajadustele sobivaid kujundeid ja mustreid. Kollektsioon pakub veelgi rikkalikumat puitude valikut kui varasem; nii tavaliste kui ka moodsate puitude sarjas on 20 toodet. Kollektsioonis Eternal Stone on lisaks olemasolevale marmorile ja smaragdile betooni ja kiltkivi kujundus. Kollektsioonis on uued kanga, liiva ja metalli kujundused ning sarja on täiendatud imetlusväärse värvigammaga.
Kokkuvõtteks seob uus Eternali kollektsioon realistliku ja tänapäevase kujunduse, et pakkuda ainulaadset mustrit ja värvivalikut.

Balance in motion 2

Uuenduslikud kollektsioonid

Uuenduslikud kollektsioonid

See kollektsioon annab arhitektide, põrandaehitajate ja lõppkasutajate käsutusse veelgi suuremad võimalused. See võimaldab luua nii funktsionaalseid kui ka inspireerivaid interjööre nii tänaseks päevaks kui paljudeks aastateks.

PUR Pearl™
Meie kollektsioonide põrandaid kaitstakse lakiga PUR Pearl™, mille tulemuseks on ülima ja järeleproovitud vastupidavusega pinnad Eternal ja Smaragd.

Lakiga PUR Pearl™ töödeldud pinna omadused:
• Iseloomulik, sile ja poolmatt viimistlus
• Kestev ülikena väljanägemine
• Suur kriimustus- ja hõõrdumiskindlus
• Lihtne puhastus ja hooldus
• Üldine suurendatud kulumiskindlus

Kujundusomadused ja esinduslikkus
• Viimistletud sarjade ja kujunduste valik
• Piiramatud kombinatsioonide võimalused
• Kulumis- ja määrdumiskindel
• Ajastukohased tehnilised omadused
• Eternal ja Smaragd on elektrit hajutavate omadustega
• Helisummutav valik Eternal Woodi kujunduses
• Libastumiskindluse klass R10
• Taastöödeldud materjalidest koostis
• Parim keskkonnaprofiil

Eternal Digital Print

LRV ja NCS-i koodid

LRV ja NCS-i koodid

Arhitektuuris on valguspeegeldustegur (Light Reflectance Value, LRV) nähtava ja kasutatava valguse määr protsentides, mis peegeldub mingilt pinnalt, kui seda mõne valgusallikaga valgustada. Valguspeegeldustegurit saab siduda mitme otsusega selle kohta, millist värvitooni valida. Värvitooni ligikaudne valguspeegeldustegur näitab nähtava valguse hulka, mida see värv peegeldab. Musta valguspeegeldustegur on 0% ja kogu valgus neeldub selles. Valge valguspeegeldustegur on 100% ja see hoiab hoone valge ning jahedana. See on seotud ka elektri kasutamisega, sest heledamad värvitoonid vajavad vähem valgust, mis on otsene keskkonna säästmine. Kõik Forbo tooted kannavad valguspeegeldustegurit. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

NCS-i värvikood (Natural Colour System, loomulik värvisüsteem) kirjeldab iga materjali värvitooni. Numbriliste värvikoodide, nn NCS i määratluste abil (nt NCS S 1080-Y70R) saab iga värvitooni täpselt kirjeldada. Kogu värviruumi esindamiseks on NCS määratlenud 1950 standardvärvitooni värviruumi iga kümnenda astme juures. Iga värvikoodi värvinäidis on visuaalselt identne iga teise sama värvikoodiga värvinäidisega, olgu see standardvärvitoon või mõni värv nende 1950 standardvärvitooni vahel. Sel viisil saate leida põrandakatte värvitooni, mis sobib kokku teiste värviliste objektidega ruumis.

Loomulik värvisüsteem NCS töötati välja selleks, et kindlaks määrata värvi väärtus, selle intensiivsus ja toon mingi toote jaoks. NCS-i mõõtesüsteemi kasutamisel on värvid ja värvirühmad sõltumata kasutatavast materjalist alati määratletavad ja sobitatavad. Sel viisil saab kindlaks määrata värvikoordinaadid hoone interjööri erinevatele aspektidele. Kõik Forbo tooted kannavad NCS-i koodi. Selle võib leida kollektsiooni lehekülgedel iga toote kirjelduse juurest.

LRV&NCS

Project vinyl

Umbes

Põrandakatet Forbo Project Vinyl toodetakse nii PVC-lehtede kui ka plaatidena laias valikus puidu ning kivi, metalli ja klaasi kujundustega, mis sobivad tervishoiu-, haridusasutustesse, bürooruumidesse ja kaubanduskeskustesse ning on kestvad, kvaliteetsed, lihtsalt puhastatavad ja hooldatavad.

Lai valik puidu ning kivi, metalli ja klaasi kujundusi, mis sobivad tervishoiu-, haridusasutustesse, bürooruumidesse ja kaubanduskeskustesse ning on kestvad, kvaliteetsed, lihtsalt puhastatavad ja hooldatavad.

Acoustic Project Vinyl by Forbo Flooring Systems