Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

westbond
ibond naturals

Westbond Ibond Naturalsi värvisarja on saada mitmes sordis, sealhulgas polüamiidist või villast ning kaaluga kuni 2400 g/m2.

Toode

Westbond Ibond Naturals

Kollektsioon

Westbond

Westbondi kaubamärk ja tootesari on täieliku paindlikkuse ning rafineerituse sünonüüm. Segame lõngu tellimuse peale kokku ja toodame kvaliteetseid kokkusulatamisega seotud plaate peaaegu lõputus värvivalikus. Westbond laseb klientidel endil määrata luksuslike, eritellimusel vaibaplaatide kujundamisprotsessi erakordselt raske karvaga prestiižikaimate sisseseadete jaoks.

Westbond 910079 & 9484

Brošüür

Brošüür

Kui soovid plaatvaipade kohta rohkem lugeda, laadi palun alla meie brošüür. Westbondi brošüür

Tehnilised andmed

Westbond konstruktsioon

Kokkusulatamisega seotud

Kokkusulatamisega sidumine on keeruline plaatvaiba valmistamise meetod, kus üksikud lõngakarvad seotakse aluskihi materjaliga äärmiselt tiheda ja luksusliku toote valmistamiseks. Iga karvatutt on omaette ja suur osa lõngast on kulumispinnal, andes kauni, rikkaliku veluurplaatvaiba, mis tekitab suurepärase rullvaiba mulje.
Kõik Westbondi tooted on valmistatud sellisel viisil.

Fusion bonded

Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.