Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
format

Erilise tekstuuriga konstruktsiooni ja avara värvipaletiga 18 moodsast ja kaubanduslikult atraktiivsest toonivarjundist on Format viinud madala silmusega vaibaplaadid uude dimensiooni.

Vastupidav raske kontori plaatvaip on toodetud uute kõrgtehnoloogiliste taftimismasinatega ja ühendab endas rikkaliku tekstuuri tihedalt pakitud madalate silmustega ülimalt maitsekaks välimuseks ning loob tõelist lisaväärtust. Universaalselt atraktiivse plaatvaibana igat tüüpi äriruumides rohke käidavusega keskkondadesse sobiv Format uhkustab vastupidavusega mööbliratastele. See omadus teeb Formatist ideaalse ja kulutõhusa lahenduse suurtesse ja väikestesse toimekatesse kontoritesse.

Toode

Tessera Format

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Plaatvaiba konstruktsioon

silmusvaip

Standardse silmuskonstruktsiooniga vaibaplaadid on kujundatud säilitama oma head väljanägemist hoonete kõige nõudlikemates rohke käidavusega kohtades, nagu koridorid ja vastuvõtualad. Tekstuursed silmusvaibaplaadid pakuvad omapärast sisseehitatud tekstuuri ja moodsat stiili ühendatuna tugeva ning vastupidava konstruktsiooniga.

Loop pile construction