Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
ethos

Tekstuurne silmustega plaatvaip, mis on olnud ka otsast pügatud, on Ethos tekstuurse lõike ja silmuse efektiga, mis varjab plaatide servad ja tekitab petlikult rullvaiba mulje. Lõigatud ja silmuskonstruktsioon ning kaal 800 g/m2 kombineeruvad plaadiks, mis peab vastu ka tihedaimale kõndimisele, tehes Ethose ideaalseks ja praktiliseks lahenduseks toimeka kontorikeskkonna jaoks.

Hajus visuaalne muster on loodud ketrusvärvitud lõngadest karvade sees, mis annab unikaalse segadiku efekti. Ketrusvärvitud lõng kindlustab, et 13 peent värvingut ei luitu ega tuhmu aja jooksul ega intensiivse puhastamise tõttu.

Toode

Tessera Ethos

Plaatvaiba konstruktsioon

Lõigatud ja silmusvaip

Lõigatud ja silmusvaiba plaadid kujutavad endast nutikat hübriidkonstruktsiooni, mis pakub tavapärase silmusvaibatoote tugevust, ent koos lõigatud silmustega vaibaplaatide ülima maitsekuse ja veelgi luksuslikuma tundega. Tessera pakub sarja lõigatud ja silmusvaiba plaate, mis sobivad igat liiki ärikeskkondadesse.

Cut-&-loop-pile

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.