Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

tessera
clarity

Tessera Clarity on sulgkerge lõigatud silmustega sulatusseotud plaatvaip, mis ühendab endas luksuse ja mugavuse. Plaadid suurusega 50 x 50 cm pakuvad suurepärast mõõtmete stabiilsust ja ülihäid helisummutusomadusi – 28 dB.

Clarity kuulub kollektsiooni Forbo Synergy, mis seob ühte Allura Luxury imitatsioonkatted ja plaatvaibad, et luua rabavaid põrandakujundusi.

Toode

Tessera Clarity

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Brošüür

Brošüür

Kui soovid plaatvaipade kohta rohkem lugeda, laadi palun alla meie brošüür. Tessera brošüür

Plaatvaiba konstruktsioon

Lõigatud silmustega

Silmusvaibast pehmemad ja luksuslikumad lõigatud silmustega vaibaplaadid on ideaalsed juhtkonna ning koosolekuruumides lisaks üldisele kontorikeskkonnale. Tessera pakub lõigatud silmustega plaadisarju mitmesuguste lõngade ja kaaludega erinevate vajaduste rahuldamiseks.

Cut-pile