Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid

3 kujundust, 3 kuju, 3 tekstuuri: 1 terviklik töökohapõrandakatte kollektsioon. Synergys me ühendame Tessera vaibaplaadid Allura Flexi vinüülplaatidega, mis teeb kättesaadavaks terve uue kaunite põrandakujunduste maailma. Synergy pakub kolme kujunduselementi: jooneline Seagrass plankude kujul, värvikas ja väga tekstuurne Hybrid suurte nelinurksete plaatidena ning vähendatud Marble traditsiooniliste ruutudena. Täiendatud Tessera Clarity puhaste värvidega.

 • Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid
 • Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid
 • Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid
 • Synergy vaibaplaadid ja luksuslikud vinüülplaadid
 • 3204 Tessera Hybrid
  Synergy Hybrid

  Synergy Hybrid

  Synergy Hybrid pakub värvikat väga tekstuurset kujundust ja on saadaval suurte, 50 × 70 cm nelinurksete plaatidena.

 • 3210 tessera Marble
  Synergy Marble

  Synergy Marble

  Synergy Marble pakub traditsioonilisi 50 × 50 cm ruudukujulisi plaate vähendatud marmormustriga. Vinüülplaatide ja vaibaplaatide kombinatsioon pakub tohutuid disainivõimalusi.

 • 3200 Tessera Seagrass
  Synergy Seagrass

  Synergy Seagrass

  Forbo Synergy Seagrass pakub põnevat sarja joonelise Seagrassi kujundusega plangusuurustest vaiba- ja vinüülplaatidest. Heledast kuni tumedani pakutakse seda sarja 20 × 100 cm plankudena, mis on meie vaibaplaatide pakkumiste hulgas ainulaadne.

Synergy kohta

3 kujundust, 3 kuju, 3 tekstuuri…

... 1 terviklik töökohapõrandakate. Forbo Synergy pakub tohutut võimalust kaunite põrandakujunduste loomiseks tänu selle moodulkujule, mitmekesisele funktsionaalsusele ning põnevatele tekstuuridele ja värvitoonidele.

Tessera ja Allura ühendatud
Synergy ühendab Tessera vaibaplaadid Allura Flexi vinüülplaatidega ja pakub kolme kujunduselementi ühes sarjas: jooneline Seagrass plankude kujul, värvikas ja väga tekstuurne Hybrid suurte nelinurksete plaatidena ning vähendatud Marble traditsiooniliste ruutudena. Igaüht neist kolmest elemendist on täiendatud Tessera Clarity sarja puhaste värvidega.

Akustiline mugavus ja vastupidavus
Synergy on rohkem kui vaid uuenduslik tekstuur ja vormid. Põrandakatted pakuvad mitmekesist funktsionaalsust, mida kõigis nüüdisaegsetes kontorites vajatakse. Tessera vaibaplaadid on ilmne valik seal, kus soovitakse akustikat ja mugavat jalgealust. Allura Flexi vinüülplaatide hooldatavuse ja vastupidavuse omadused muudavad selle ideaalseks nendel aladel, kus toidud ja joogid võivad põrandale sattuda või kus on palju ratasliikumist.

Lihtne paigaldus
Kõik Synergy põrandaplaadid on hõlpsasti paigaldatavad sama liimiga ja neid võib kasutada otseselt üksteise kõrval ilma üleminekuliistude, lisaprofiilide ning tülikate ja kalliste aluspõrandate rajamise vajaduseta.
Synergy Video:


Pühendunud igaühe tervisele
Kooskõlas Forbo programmiga „Pühendunud igaühe tervisele” ületab Forbo Synergy põrandakate siseõhu kvaliteedistandardeid ja seda toodetakse SA8000 sertifikaadiga tehastes. See on üks maailma väljapaistvamaid ühiskondlikke standardeid.


Synergy office flooring

Video

Video

Synergy video:

Puhastus ja hooldamine

Tehniline teave

Tehniline teave

Siit saate alla laadida Eternali kollektsiooni tehniliste andmete tabeli

Synergy technical specifications

Paigaldamine

Synergy paigaldamine

Synergy Video: