Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Plaatvaibad

Lõigatud karvaga Tessera

Silmusvaibast pehmemad ja luksuslikumad lõigatud silmustega vaibaplaadid on ideaalsed juhtkonna ning koosolekuruumides lisaks üldisele kontorikeskkonnale.

Tessera pakub kahte oivalist taftitud lõigatud silmustega plaadisarja erinevatele maitsenõuetele vastamiseks. Westbondi kollektsioonis on olemas veel kokkusulatamisega seotud lõigatud silmuste võimalus.

 • Lõigatud karvaga Tessera
 • Lõigatud karvaga Tessera
 • Lõigatud karvaga Tessera
 • Lõigatud karvaga Tessera
 • Tessera Clarity 7910114 brown ochre
  Tessera Clarity

  Tessera Clarity

  Tessera Clarity on sulgkerge lõigatud silmustega sulatusseotud plaatvaip, mis ühendab endas luksuse ja mugavuse. Plaadid suurusega 50 x 50 cm pakuvad suurepärast mõõtmete stabiilsust ja ülihäid helisummutusomadusi – 28 dB.

Tehnilised andmed

Tehnilised andmed

Dokumentide allalaadimiskeskus
Forbol on olemas lai valik esitlus- ja tehnilist dokumentatsiooni iga oma toote kohta. Dokumentide leidmiseks tuleb minna väljavalitud toote sortimendi juurde. Sealt saab tootega seotud dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus


Puhastus ja hooldus

Forbo põrandahooldusmeetod

Forbo plaatvaipade korrashoid ja hooldus on oluline nende pikaealisuse ning väljanägemise pärast. Määrdumine ja üldine kulumine mõjub ebasoodsalt vaibaplaatide välimusele ja selle vastu tuleb võidelda tõhusa puhastusprogrammiga. Korrapärane puhastusprogramm minimeerib vajaduse suurema taastushoolduse järele. Oluline on, et iga väljast sissepääsu juurde oleks paigaldatud mõned tõhusad jalamatid. Ülemäärast puhastusvahendite kasutamist tuleb vältida. Nende kasutamise korral tuleb puhastusvahendid korralikult välja loputada, sest selle jäägid võivad pori külge võtta.

Brošüür

Brošüür

Kui soovid plaatvaipade kohta rohkem lugeda, laadi palun alla meie brošüür. Tessera brošüür

Plaatvaipade eelised

Plaatvaipade eelised

Tänapäevased moodsad avatud süsteemidega kontorikeskkonnad on kavandatud paindlikena, et kohanduda sagedaste planeeringumuudatustega. Moodulpõrandat saab kiiresti kohandada uute vajaduste järgi, vähendades seeläbi reorganiseerimiskulusid. Vaibaplaatidega ruumis on telefoni-, elektri- ja muud põrandaalused süsteemid vajalike muudatuste tegemiseks hõlpsasti ligipääsetavad.

• Kooskõlastatud värvid kujunduse suurima paindlikkuse huvides
• Suurenenud paigaldamiskiirus
• Jäätmehulk paigaldamisel väheneb
• Rikutud või määrdunud plaadid saab välja vahetada
• Kulumisrotatsioon põrandakatte kasutusaja pikendamiseks
• Renoveerimine segab tööd minimaalselt
• Ühilduvus juurdepääsusüsteemidega

Kogu paindlikkuse juures oleme kindlad, et milline ka ei oleks spetsifikatsioon, leiate meie plaatvaiba tootevalikust täpselt selle, mida vajate.

Plaatvaiba konstruktsioon

Lõigatud silmustega

Silmusvaibast pehmemad ja luksuslikumad lõigatud silmustega vaibaplaadid on ideaalsed juhtkonna ning koosolekuruumides lisaks üldisele kontorikeskkonnale. Tessera pakub lõigatud silmustega plaadisarju mitmesuguste lõngade ja kaaludega erinevate vajaduste rahuldamiseks.

Cut-pile