Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
metro neon

Täiesti uue kujundusvõimalused avanud uus sari Flotex Metro Neon pakub 8 ergast värvitooni, mis on toimivad nutikalt nii omavahel kui ka kooskõlas tavalise Metro sarjaga.

Nende abil saab luua avatud planeeringuga alades silmapaistvaid väljapääsualasid, väljalõikeid või piire või piiritleda käiguteid ja eraldi piirkondasid. Flotex Metro Neon on müügil lehtede ja plaatidena.

Toode

Flotex Metro Neon

Puhastus ja hooldus

Puhastus ja hooldus

Flotexi tekstiilist põrandakatte tõeline väärtus seisneb puhastamislihtsuses. Ettenähtud puhastusmeetodite järgimisel ületab Flotex väljanägemise poolest kõiki tekstiilist põrandakatteid. Selle siledad püstised nailon-6,6 kiud võimaldavad hõlpsasti tavalise tolmuimejaga pori eemaldada. Kuna kuiv tolm ei haaku kiu aasade ega mingite harjaste taha, siis ulatub tolmuimeja karvastiku põhjani ja kogu mustus saab eemaldatud. Vinüülpõhimikuga seotud nailon-6,6 kattekiht võimaldab puhastada igasugused pritsmed või määrdunud kohad vaid vee ja pesuainete abil. Samuti võib kasutada auruga või mehaanilisi puhastusmeetodeid. Flotex on pestav nagu päris tekstiil, kuivab kiiresti ja püsib seetõttu kauem puhtana.

Flotex cleaner for longer

Flotex & keskkond

Säästev toode

Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete toodete valmistamisel taastuvat elektrienergiat ning vähimat jäätmevoogu, mis omakorda võetakse tootes taaskasutusse. Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest, kõik Flotexi valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist. Pritsmeid ega jäätmeid ei teki.

Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma toodete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.
Flotexi kasutamise tõeline eelis on toote suur vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda. Toodet saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Toote tavalise määrdumise puhastamiseks piisab lihtsast majapidamisseebist, samas muud pesuained eemaldavad tindi-, õli- ja raskemini eemaldatavaid plekke. Kasutusest kõrvaldatud toote saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

Flotex

Allergy UK & Sanitized®

Flotex on saanud Briti Allergialiidu heakskiidu

Briti Allergialiit
Flotex on saanud Briti Allergialiidu heakskiidu, sest sellel on järeleproovitud mõju allergikute heaolule. Vaip suudab allergeene siduda ja seejärel neid tavaliste puhastusseadmete abil ohutult eemaldada. Puhastamisel vabastab Flotex kaks korda rohkem allergeene kui tavalised vaibad. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Sanitized®
Sanitized®-töötlusega Flotex takistab majapidamise tolmulestade (dermatophagoides pteronyssinus) paljunemist isegi tolmuimejaga raskesti ligipääsetavates kohtades. Sõltumatud katsetused on näidanud, et Sanitized®-töötlusega Flotexi näidisele paigutatud tolmulestade asurkond vähenes kaheksa nädal jooksul keskmiselt 86%.

Hightechtextile

Tehniline teave

Dokumentide allalaadimiskeskus

Forbo iga toote kohta on olemas lai valik reklaam- ja tehnilist dokumentatsiooni. Dokumente võib leida toodete valiku käigus. Seejärel saate seonduvaid dokumente alla laadida.Allalaadimiskeskus

Tech specs Linoleum

Seotud kaubamärgid