Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
vision wonderlab

Flotex Vision Wonderlab toob meie ette rabavalt värvika mustri neljas värvikombinatsioonis. Sellise põrandaga pälvite kindlasti tähelepanu.

Flotex Vision pakub rohkem kui 500 digitaalselt prinditud põrandakujundust. Kiudude suur tihedus võimaldab kasutada realistlikke kujundusi kõrgtasemel, fotograafialähedase eraldusega. Kui soovite näha kõiki kujundusi ja värvikombinatsioone, siis vaadake meie Flotex Visioni digiteeki

Toode

Flotex Vision Wonderlab

  Teave Flotex Vision

  Flotex Visioni digitaalne maailm

  Asjaolu, et Flotexi ruutmeetril on kuni 80 miljonit kiudu, teeb sellest printimise jaoks ülimalt suure tihedusega aluspinna. Tulemusena saab erksaid kujundusi ja elutruid pilte printida suure fotograafilise eraldusvõimega. Võimalik on saavutada kõiki soovitud värvivarjundeid ja toone.

  Müstilised muljed
  Digitaalne printimine pakub piiramatut arvu kujundusvõimalusi alates keerukate värvitoonide üldisest spektrist kuni looduslike materjalide – nagu rohi, liiv ja vesi – või mis tahes põrandale projitseeritud piltide tõetruude kujutisteni. Looge oma põrandale sügav 3D või ruumiline trompe-d’oeil’ kujutis. Tooge loodus oma ruumi, luues kliburanna või turbasoo pinna kujutise.

  Piiramatud kujundusvõimalused
  Digitaalne printimine sobib samuti väga hästi nende kollektsioonide puhul, mis nõuavad tavalise printimisega raskesti saavutatavat täpsust ja muljet. Flotex Vision sisaldab üle 600 eri toote alates tavalistest kuni moodsate, sh väga laia värvilahenduste valikuni.

  Värvige oma toonidesse
  Teile meeldib kujundus, kuid puudub soovitud või teie ettevõtte kujunduse värviskeemile vastav värvitoon? Flotex Vision pakub suurt arvu kujundusi, mille värvitoonid saate ise valida. Kui te ikkagi ei leia midagi meeldivat või kui teil on põranda jaoks sobiv omaenda idee, siis võime samuti pakkuda tellimuse alusel kujundamisteenust.

  Flotex vision

  Puhastus ja hooldus

  Puhastus ja hooldus

  Flotexi tekstiilist põrandakatte tõeline väärtus seisneb puhastamislihtsuses. Ettenähtud puhastusmeetodite järgimisel ületab Flotex väljanägemise poolest kõiki tekstiilist põrandakatteid. Selle siledad püstised nailon-6,6 kiud võimaldavad hõlpsasti tavalise tolmuimejaga pori eemaldada. Kuna kuiv tolm ei haaku kiu aasade ega mingite harjaste taha, siis ulatub tolmuimeja karvastiku põhjani ja kogu mustus saab eemaldatud. Vinüülpõhimikuga seotud nailon-6,6 kattekiht võimaldab puhastada igasugused pritsmed või määrdunud kohad vaid vee ja pesuainete abil. Samuti võib kasutada auruga või mehaanilisi puhastusmeetodeid. Flotex on pestav nagu päris tekstiil, kuivab kiiresti ja püsib seetõttu kauem puhtana.

  Flotex cleaner for longer

  Flotex & keskkond

  Säästev toode

  Forbo Flotexi tootmistehased Ühendkuningriigis ja Prantsusmaal kasutavad kvaliteetsete toodete valmistamisel taastuvat elektrienergiat ning vähimat jäätmevoogu, mis omakorda võetakse tootes taaskasutusse. Flotex valmistatakse nailon-6,6 kiududest, kõik Flotexi valmistamisel kasutatavad pigmendid ja tindid on veepõhised. Värvitoonide kinnistamisel ei kasutata muid keemilisi protsesse kui ainult kõrge temperatuuriga aurtöötlemist. Pritsmeid ega jäätmeid ei teki.

  Flotex kasutab Forbo muude tootmiskohtade jäätmevoogusid oma toodete põhimike valmistamiseks. Flotexi põhimikust moodustab taaskasutatav materjal kuni 67%.
  Flotexi kasutamise tõeline eelis on toote suur vastupidavus, mis ületab tavaliste tekstiilist toodete kasutusiga kuni kuus korda. Toodet saab puhastada vee ja tavalise pesuaine abil. Toote tavalise määrdumise puhastamiseks piisab lihtsast majapidamisseebist, samas muud pesuained eemaldavad tindi-, õli- ja raskemini eemaldatavaid plekke. Kasutusest kõrvaldatud toote saab tootmisprotsessides uuesti kasutusele võtta.

  Flotex