Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

marmoleum
textura

Meie Marmoleum Striato põrandad on tuntud soojades looduslikes toonides orgaanilise lineaarse mustri poolest. Kombitavuse lisamine reljeefsuse kaudu toob põrandasse elu, kuna see muutub tänu valgustulva peenematele varjudele.

Saada on kaks reljeeftekstuuri: Flow ja Driftwood. Kumbagi tekstuuri on saada kolmes värvitoonis, mis sobivad kujundusega täiuslikult ja loovad ainulaadse loodusliku põranda.

Toode

Marmoleum Textura

Kollektsioon

Marmoleum Textura

Ärata oma põrand ellu!
Meie Marmoleumi põrandaid iseloomustavad mitmekülgsus, jätkusuutlikkus, vastupidavus ja nüüd ka kombitavus! Linoleumi reljeefimine toob põrandasse elu; see muutub iga nurga alt vaadates.

Marmoleum Textural on kõik need hüved, mis meie teistelgi Marmoleumi põrandatel. Mõtle looduslike komponentide (pole ftalaate ega plastifikaatoreid), vastupidavuse, puhastuse ja hoolduse lihtsuse ning kahekordse UV-kõvendatud Topshield2 pinnaviimistluse peale.

Reljeefsus aitab veel ka maskeerida selliseid ebakorrapärasusi nagu mustus, läikeerinevused, täkestus ja aluspõranda puudused.

Lisaks saab Marmoleum Textura hea tulemuse libisemiskindluses klassiga R10.

Marmoleum Texturat ei saa kokku keevitada. Seetõttu ei sobi see sellistele kasutusaladele, mis nõuab keevitamist, näiteks operatsiooniruumidesse.

Marmoleum Textura

Flow’ reljeef

Flow’ reljeef

Flow’ reljeef rõhutab meie Marmoleum Striato kujunduse (mis on Marmoleum Textura kujunduse alus) ainulaadset lineaarset suunda. Reljeefsus toob sinu põrandasse elu, muutes selle väljanägemist sõltuvalt vaatenurgast ja pinnalt peegelduva valguse hulgast.

Flow’ reljeefi on saada kolmes värvitoonis (e5232, e3573 ja e5231), mis sobivad täiuslikult tekstuuriga.

Flow embossing

Driftwoodi reljeef

Driftwoodi reljeef

Driftwoodi reljeef on peene tekstuuriga ja abstraktse vihjega selles olevale puidule. See annab kujundustele koduse ja loodusliku ilme.

Driftwoodi reljeefi on saada kolmes värvitoonis (e5216, e5235 ja e5236), mis sobivad täiuslikult tekstuuriga.

Driftwood embossing

Tehniline teave

Techn. specs. Marmoleum Textura