Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum

Marmoleum meets Mendini

Forbo ja IItaalia arhitekt Alessandro Mendini on koos loonud 6 innovatiivset mitmevärvilist põrandadisaini, mis on loodud Aquajet tehnoloogia abil.

Marmoleum meets Mendini koosneb 3 variandist, mis kõik on saadaval nii erksamas kui pastelsemas värvikombinatsioonis. Kõik 3 disaini on erineva mustriga: Plato, Harlekino ja Proust. Anna oma põrandale nende Mendini värviküllaste disainide abil unikaalne välimus.

Marmoleum meets Mendini

Järjepidevuse ja vastupidavuse

Looduslik võitja!

Marmoleum on looduslik põrand, mis on valmistatud 97% ulatuses looduslikest materjalidest, millest 70% on kiiresti taastuvad, lisaks on 43% ulatuses ümbertöödeldud sisu. Tootmisel kasutatav peamine tooraine on linaseemneõli, mis pärineb linataime seemnetest, puidujahu, mis tuleb tootmisjäätmetena kontrollitud metsatööstusest, ja džuut – taim, mille kiududest valmistatakse membraani, mille külge linoleum seotakse.

Üleni looduslikest komponentidest valmistatud Marmoleumi põrand on peaaegu nagu toitainetega põrandakate. Tegelikult ei erine Marmoleumi valmistamise protsess õunakoogi küpsetamisest ahjus. Marmoleumi muudab eriliseks asjaolu, et see on valmistatud üleni toormaterjalidest, mis on hangitud nende looduslikust keskkonnast – otse sealt, kus need taimed kasvavad ja taastuvad, sageli kõigest 12 kuu jooksul. Džuut ja lina on üheaastased taimed, mida saab lõigata sarnaselt nisule või maisile. Vaigu eraldamine on pidev protsess, samas kui puidujahu (puidutööstuse jääkmaterjal) tuleb Euroopa tootmismetsadest ning paekivi leidub looduses rikkalikult.
Marmoleumi puhul moodustab toote baasi lihtne looduslike komponentide kombinatsioon. Marmoleum ei sisalda välimust parandavaid lisaaineid, rohelist profiili täiustavaid lisandeid ega kunstlikke komponente stabiilsuse või elastsuse parandamiseks. Marmoleum on see, mis ta on, ei midagi muud.
Looduslik, taastuv, ümbertöödeldud

Natural, Renwable, Recycled