Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Puzzle

Meie sarja Allura Puzzle lahtise paigaldusega imitatsioonkatteplaadid on ainulaadse pusletüki kujuga mõõdus 96 × 96 cm ja loodud just lahtiselt paigaldamiseks. Tänu suurepärasele mõõtmete stabiilsusele ja tugevale puslelaadsele ühendusele sobivad need plaadid täiuslikult liimita paigaldamiseks tiheda liiklusega aladesse. Puitu ja betooni imiteerivaid kujundusi on 18 ning need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse.

 • Allura Puzzle
 • Allura Puzzle
 • Allura Puzzle
 • Allura Puzzle installation image
  Allura Puzzle

  Allura Puzzle

  Sarja Allura Puzzle plaatidel on ainulaadne pusletüki kuju, mis tagab tugeva ühenduse. Puzzle’i plaate saab paigaldada ilma liimita. Ühtlasi lisandub hõlpsa eemaldamise, taaskasutamise ja ringlusse võtmise eelis.

  Puidu- ja betooniilmelisi kujundusi on 18 ning need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse. Sobib ülihästi lahtiselt paigaldamiseks näiteks kontorisse, kaubanduskeskusesse või muudesse kaupluseruumidesse, kus on vajalik kiire või ajutine paigaldamine.

Teave Allura Puzzle’i kohta

Allura Puzzle’i lahtise paigaldusega imitatsioonkatteplaadid

Allura Puzzle koos Allura Clicki ja Allura Ease’iga moodustab meie Allura imitatsioonkatete valiku täielikult liimivabade imitatsioonkatete pakkumise. Sarja Allura Puzzle ainulaadse pusletüki kujuga plaadid saab kiirelt ilma liimita paika panna. Ühtlasi lisandub hõlpsa eemaldamise, taaskasutamise ja ringlusse võtmise eelis.

Tänu selle põrandakatte suurepärasele mõõtmete stabiilsusele ja ülesehitusele ning spetsiifilisele tootmisprotsessile püsivad plaadid igal juhul tasapinnalisena. Lahtiselt paigaldatava põrandakatte korral on see tingimata vajalik. Tänu tugevale pusle moodi ühendusele saab neid plaate kasutada ka tiheda liiklusega alades.

Puidu- ja betooniilmelisi kujundusi on 18 ning need moodustavad hästi tasakaalus paleti, mis sobib väga paljudesse kasutuskohtadesse. Sobib ülihästi lahtiselt paigaldamiseks näiteks kontorisse, kaubanduskeskusesse või muudesse kaupluseruumidesse, kus on vajalik kiire paigaldamine, tuleb kasutada ajutisi põrandaid või eemaldada põrandakate kiiresti, kahjustamata aluspõrandat.

Allura Puzzle on saadaval pusletükikujuliste plaatidena mõõduga 96 × 96 cm, 0,7 mm kulumiskihiga ja 5 mm paksusena.

Allura Puzzle loose lay vinyl tile

Vaimustusega loodud

Allura, vaimustusega loodud

Allura imitatsioonkatete kollektsioon on loodud vaimustusega, teadmistele tuginedes ning kujutab endast imitatsioonpõrandakatete järgmist põlvkonda. Meie äripindadele mõeldud põrandakatete asjatundjad on loonud selle lõppkasutajate ja põrandakatteäri spetsialistide jaoks.

Forbos uuritakse, kuidas inimesed tänapäeva äriinterjööris töötavad, elavad ja suhtlevad. Me ühendame need teadmised tulevikusuundumuste ja hoone muutuva dünaamikaga, me kasutame oma järeldusi, et oma tootevalikut kujunduse ja funktsiooni kaudu uuendada ning muust eristuvaks muuta.

Lahendame praeguseid ja tulevasi probleeme, andes vastused olulistele küsimustele, näiteks kuidas säästa väärtuslikku aega ooteaja lühendamisega, taaskasutada põrandaid ja vähendada keskkonnamõju.

Oleme vaimustuses kujundamisest ja lõpututest võimalustest, mida Allura pakub, nii omaette kollektsioonina kui ka koos Forbo muude toodetega.

Meie töötajad on oma Allura imitatsioonkatete sarja üle uhked ja soovivad teile rääkida, kuidas nad töötavad ja kuidas on loodud Allura kollektsioonid.
Vaadake allpool kuue Forbo töötaja lugu. Neil kõigil on Allura imitatsioonkatteplaatide valmistamisel oma ülesanded ja oskused.

Allura luxury vinyl tiles; the story of Arjen Roelofs

Leidke oma Allura lahendus

Iga projekt on erinev ja oma eriliste nõudmistega. See võib seostuda aluspõranda, ruumi läbiva liikluse mahu või projekti suurusega. Kindel on aga see, et meie Allura tootevalikus on olemas teie jaoks õige lahendus.

KLÕPSAKE ALLTOODUD PILTIDEL, ET NÄHA, KUS MIDA KASUTADA.

Kuidas tellimust kirjeldada?
Kõigil meie kollektsioonidel on kordumatu tunnusnumber, mis näitab toote funktsiooni.
DR7 – Allura, kulumiskiht 0,70 mm
DR5 – Allura, kulumiskiht 0,55 mm
DR4 – Allura, kulumiskiht 0,40 mm
FL1 – Allura Flex, kulumiskiht 1,0 mm
FL5 – Allura Flex, kulumiskiht 0,55 mm
CL5 – Allura Click Pro, kulumiskiht 0,55 mm
EA7 – Allura Ease, kulumiskiht 0,70 mm
PZ7 – Allura Puzzle, kulumiskiht 0,70 mm

Igal värvitoonil on värvitooni number, näiteks 63496. Soovitud formaadi kirjeldamiseks lisage ülaltoodud kood järelliitena värvitooni numbri järele.

Näide: te soovite kollektsiooni Allura Flex halli vahatatud tamme kulumiskihi paksusega 0,55 mm. Võtke halli vahatatud tamme värvitooni number, mis on 63496, ja lisage selle järele FL5: 63496FL5.

Allura 63420 burned oak | 63432 smoke cement

Pildid ja video

Allura pildid ja video

Allura Puzzle hõlmab 18 puidu- ja betooniilmelist kujundust, mis sobivad väga paljudesse kasutuskohtadesse. Avage allpool asuv pildigalerii ja laske end innustada võimalustest, mida pakuvad Allura Puzzle’i lahtise paigaldusega imitatsioonkatteplaadid.

Tehnilised andmed

Allura technical specifications

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura