Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

allura
colour | colour plus

Our Allura Colour homogenous luxury vinyl tiles offer a tough and very durable alternative to ceramic tiles. The tiles combine great looks with efficient installation and easy maintenance.

The tiles are ideal for demanding office and retail environments, especially where high traffic of heavy loads can be expected.

Toode

Allura Colour | Colour Plus

Kollektsioon

Laske end värvil juhtida

LVT populaarsus näitab, et mõnes kasutusvaldkonnas on tegelikult parem eriotstarbeline toode. Allura Colour pakub keraamilistele plaatidele tugevat ja väga vastupidavat alternatiivi. Allura Colour on hea välimusega, seda on tõhus paigalda ja lihtsam hooldada. See on ideaalne nõudlikele büroo- ja kaubanduspindadele, mis on eriti suure käidavusega või mis peavad taluma suurt koormust. Ükskõik, kas otsite eredavärvilist põrandat või soovite naturaalse kivi muljet, Allura Colour pakub selleks lahenduse.

Kollektsioonis on 24 värvitooni alates erksates värvitoonides põrandatest ning lõpetades naturaalse kivi tooniga põrandatega. Igaühel oma eripärane värviliste ja läbipaistvate terakeste segu. Plaadi suurus: 61 × 61 cm.

Allura colour

Säästlik ja vastupidav

Homogeenne toode

Allura Colour on toodetud Euroopas, kus meie kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise süsteemid on sertifitseeritud kooskõlas standarditega ISO 9001 ja 14001.
Kõik tooted on ladudes saadaval. Toode on vastavuses praeguste ja teadaolevate tulevaste REACH-määrustega. Toodete heitmed on vastavuses kõige rangemate eeskirjade nõuetega.

Allura colour orange

Tehniline teave

Tehniline teave

Siit saad kohe alla laadida ka Allura tehnilise tabeli Allura Colour TS

Allura TS