Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Imitatsioonkatted

Allura Click

Kas otsite tõetruu välimusega puidu- ja kivimustreid, mida oleks lihtne paigaldada? Meie uuenenud kollektsioon Allura Click LVT pakub teile just seda. 38 elegantset kujundust, mida saab kiiresti ja lihtsalt paigaldada tänu meie järeleproovitud ning patenditud klõpsusüsteemile. Kaitstud meie ainulaadse lakkimissüsteemi abil, on sarja Click plaatidega kaetud põrand mitte ainult välimuselt kaunis, vaid peab ka ajaproovile vastu.

 • Allura Click
 • Allura Click
 • Allura Click
 • Allura Click
 • Allura Click
 • Allura Click
 • cc60084 tabletop
  Allura Click

  Allura Click

  Forbo Allura Click LVT tootmisel kasutatakse mõõtmete stabiilsuse tagamiseks Forbo ainulaadset klaasfiibrit. Ülimalt täpne ja tugev klõpsuga kinnitussüsteem, mille korral saab plaadid nurga all paika vajutada, loob täiusliku ja lihtsalt paigaldatava põrandakattelahenduse.

Teave Allura Clicki kohta

Allura Clicki imitatsioonkatteplaadid

Ühendage imitatsioonkatte mugavus ja klõpspaigaldusega põranda paigalduslihtsus. Forbo uus kollektsioon Allura Click LVT koosneb 38 elegantsest puidu- ja kividekooriga kujundusest. Tõetruus mõõdus lauakujulised plaadid, loomulik reljeef ja tõepärased värvitoonid teevad iga toote ainulaadseks.

Kollektsiooni Click laua- ja ruudukujulisi plaate saab kiiresti ning lihtsalt paigaldada tänu meie järeleproovitud ja patenditud klõpsusüsteemile. Kaitstud meie ainulaadse lakkimissüsteemi abil, peab see põrand ka ajaproovile vastu.

Allura Click on toodetud Euroopas ja mõõtmete stabiilsuse tagamiseks on kasutusel Forbo ainulaadne klaasfiibriga ehitus. Klõpsusüsteemi korral saab plaadid nurga all paika vajutada, mille tulemuseks on veatult paigaldatud põrand.

Forbo rõhutab üha aluspõranda korraliku ettevalmistamise tähtsust. See tagab, et plaadid võib paigaldada ilma igasuguste põrandakatteliimideta ja tulemuseks on kaunilt viimistletud ning toimiv põrandalahendus.

34 kujundusest koosnev valik on saadaval ka lahtiselt paigaldatavas ja täies ulatuses liimitavas variandis.

Allura Click cc60284

Tehniline teave

Allura Click technical specifications

Paigalduse ja hoolduse

Paigalduse ja hoolduse

Informatsiooni paigalduse ja hoolduse kohta leiate meie kodulehelt - Allalaadimine

Allura