Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ebatäiuse ilu

Meie uues põrandakattes Fabscrap on kasutamata graanuliülejäägid muudetud erksaks mitmevärviliseks põrandakatteks, mis pakub rabavaid kujundusvõimalusi. Tipptasemel homogeense vinüüli kvaliteet, ftalaadivaba ainulaadne.

Fabscrab F50000 F50004 F50018 50011

Ebatäiuse ilu

Ebatäiuse ilu

Forbo Flooring Systems on seadnud eesmärgiks luua paremaid keskkondi. Oleme teadlikud sellest, kuidas me toodame oma põrandakatteid, vähendades jäätmete tekkimist nii palju kui võimalik ning võttes jäätmeid ringlusse ja taaskasutades neid igal pool, kus seda teha saame.

Fabscrap on homogeenne põrandakate, mille loomiseks kasutatakse Sphera tootmistsüklist üle jäänud materjale. Neist tehakse uus värviküllane purusegu, mis töödeldakse ainulaadseks peaaegu heitmevabaks põrandakatteks.

Fabscrab F5004 & Sphera 50053
Fabscrap granules

Fabscrapi kontseptsioon

Fabscrap on imetore lahendus materjali jaoks, mis muidu jääks kasutamata. Ülejäänud graanulite abil luuakse täiesti uudse välimusega põrand, mis sarnaneb värviküllase terratsoga.

Neid graanuleid taaskasutatakse juhuslikest värvidest koosneva seguna, et luua kordumatu ja mänguline põrandakate, mis aitab kaasa siseruumides parema keskkonna loomisele.

Fabscrapi värvitoonid

Kontseptsiooni aluseks on neli põhitooni, mis moodustavad värvikireva purusegu tagapõhja: mördihall, hiina sinine, valge ja keskmine neutraalhall. Need neli põhitooni pärinevad meie homogeensete vinüülkatete kollektsioonist Sphera Element.
Fabscrapi segu on juhuslik kombinatsioon seitsmest kuni kaheksast erksast värvitoonist, mis pärinevad olemasolevatest Sphera sarjadest. Segu värvitoonid on iga tootmistsükli korral erinevad. Valige lihtsalt põhitoon ja sellele lisanduv värviline segu on värvikirev üllatus.

Põnev võimalus saada oma põrandale midagi tõeliselt kordumatut.

Fabscrap tabletops + uni

Valige põhitoon ja purusegu on värvikirev üllatus!


Fabscrap infographic

Kombineerige ja mängige

Graanulisegu on iga partii korral isesugune, sest see segatakse kokku tavalise Sphera tootmistsükli ülejääkidest. Tänu sellele on iga Fabscrapi põrand tõepoolest ainukordne.

Fabscrapi värvikas purusegu pakub lõputuid kujundusvõimalusi. Ilus omaette, pilkupüüdev koos sarjaga Sphera Element, vallatu koos teiste Fabscrapi värvitoonidega.

Fabscrap F50000 & Sphera 50053

Vaadake videot, et saada lisateavet selle mängulise põrandakatte kohta.

Fabscrap pakub suurepäraseid kujundusvõimalusi, sest on värviküllane ja ainulaadne. Kombineerige Fabscrapi Sphera Elementi põhitoonidega ja saate luua suurepärased suunavad elemendid. Või laske Fabscrapil välja paista, kasutades erinevaid Fabscrapi partiisid või pannes seda kokku erinevate põhitoonidega. Uurige võimalusi allpool asuvas pildigaleriis ning kombineerige ja mängige.

Laos olevad värvitoonid. Mõni projekt nõuab kiiret tegutsemist. Niisuguste juhtumite jaoks hoitakse laos piiratud koguses nelja Fabscrapi värvitooni: F50018, F50037, F50000 ja F50004. Iga taustavärv pärineb menuka Sphera Elementi värvitoonide hulgast: mörthall, hiina sinine, valge ja keskmine neutraalhall. Teile meeldib mõni muu taustavärv ja aega on ka natuke rohkem? Lihtsalt võtke meiega ühendust, arutame hea meelega eri võimaluste üle.

Fabscrap F50018 & F50037
Fabscrap F50018 & F50037

Video

Fabscrap video
Vaadake videot, et saada lisateavet selle ainulaadse põrandakatte kohta.

Fabscrapi digiajakiri

Fabscrapi digiajakiri

Lugege lisateavet meie homogeense põrandakatte Fabscrap kohta Fabscrapi digiajakirjast ja saage innustust selle võimalustest.

Fabcrap F50018 - Sphera element 50018

Paigaldamine ja põrandahooldus

Fabscrapi paigaldamine ja põrandahooldus

Fabscrapi kohta kehtivad samad puhastus- ja hooldusnõuanded, mis meie Sphera sarja homogeensete vinüülkatete korral.

Fabscrap F50004 & F50037

Tehnilised andmed

Fabscrab F50037