Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

eternal
wood

Eternal Wood on välja töötatud, et ühendada puitpõrandate looduslähedane ja ehe välimus ning kvaliteetsete vinüülpõrandate eelised. Kõik Woodi tooted on rustikaalse ja looduslähedase ilmega, mida täiendab minimalistlik Woodi viimistlus. Tänu puidustruktuurile sobivad need pea kõigisse ruumidesse.

Toode

Eternal Wood

Lähemalt Eternal

Lähemalt Eternal

Eternal on heterogeenne vinüülpõrandakate, mis vastab eri tegevusvaldkondade ja erinevate kasutusviisidega ruumide vajadustele alati ja igal pool. See loob paremad tingimused töötamiseks, igapäevaeluks, suhtlemiseks, lõõgastumiseks, paranemiseks, õppimiseks ja mängimiseks. Forbo Flooring Systems pakub kolme Eternali kollektsiooni: Colour, Material ja Wood. Neid võib omavahel kombineerida või kasutada eraldi.

Eternal kollektsiooni tooted on end tõestanud töökindla ja kauni lahendusena. Teile on tagatud ...
- esmaklassiline kujundus
- esmaklassilised kasutusomadused
- esmaklassiline jätkusuutlikkus

Esmaklassiline kujundus
Meie ettevõttesisene disainispetsialistide meeskond on loonud väga tõetruu välimusega materjalid, mis vastavad ka kõige kõrgematele esteetilistele nõudmistele ja sobivad kõigisse ruumidesse.

Esmaklassilised kasutusomadused
Tänu tasakaalus ehitusele ja kalandreeritud aluskihile on Eternali tooted suurepärase jääkvajumiskindlusega.

Esmaklassiline jätkusuutlikkus
Eternali tooted ei sisalda ftalaate, lenduvate saasteainete heitkogus on madal ning neid on lihtne puhastada. Tootmises taaskasutatakse aluskihi materjale ning tänu tasakaalus ehitusele ja funktsionaalsetele kihtidele kestavad need tooted kogu elu.

Eternal Material 10032 & Eternal Colour 45132

Kasutusvaldkonnad

Alati ja igal pool

Forbo Eternali kollektsioon pakub rohkelt tõetruu välimusega põrandakatteid, mitmekesist värvivalikut ja fantaasiarikkaid digitaalselt prinditud mustreid. Eternali põrandakatted on funktsionaalsed ja praktilised, vastates eri kasutusaladel kehtivatele nõuetele.

Puhke- ja majutusasutused
Eternali sari pakub turul tõenäoliselt kõige suuremat valikut erinevaid materjale imiteerivaid, aga ka abstraktse mustriga põrandakatteid.

Hooldekodud
Eternali põrandakattematerjalid loovad üldkasutatavates ja eraruumides, vastuvõtualades ja sööklates hubase ja koduse miljöö.

Kaubanduspinnad
Ükskõik kas planeerite terve korruse või üksiku kaupluse põrandakujundust, pakub Eternal piisavalt valikuvabadust, et luua igati pilkupüüdev ostukeskkond.

Õppeasutused
Õppeasutuste põrandaid peaks olema lihtne hooldada ning need peaksid olema vastupidavad ja säilitama hea väljanägemise pikki aastaid.

Tervishoiuasutused
Eternali tooted täidavad kolm põhinõuet, mis kehtivad tervishoiuasutuste põrandakatete kohta: need on hügieenilised, aitavad pärssida bakterite paljunemist ning neid on lihtne hooldada ja puhastada.

Kontoriruumid
Kontor võiks olla enamat kui pelgalt koht, kus tööd tehakse: selleks tuleb luua tingimused, mis soodustavad vaimset tööd ja ergutavad mõttelendu. Eternal ei jäta teid seejuures hätta.

Kas tõesti alati ja igal pool? Toome teile ühe näite:

• Puhke- ja majutusasutused
Ärkamine hotellitoas
Kell 7.00

• Õppeasutused
Lapse viimine lasteaeda
Kell 8.00

• Kontoriruumid
Teel kontorisse
Kell 9.00

• Tervishoiuasutused
Töö arstikabinetis
Kell 10.30

• Kaubanduspinnad
Kingituse ostmine kallile inimesele
Kell 14.30

• Puhke- ja majutusasutused
Lõõgastumine joogastuudios
Kell 16.00

• Puhke- ja majutusasutused
Romantiline õhtusöök kahele
Kell 19.00

Eternal segments

Lähemalt Eternal Wood

Eternal Wood

Eternal Woodi vinüülkatted jätavad puitpõranda mulje ja tunde, ent paistavad samas silma eelistega, mida pakuvad kvaliteetsed vinüülpõrandad. Puiduimitatsioonile annavad moodsa välimuse valged faasijooned. Kõik Woodi tooted on rustikaalse ja looduslähedase ilmega, mida täiendab minimalistlik Woodi viimistlus. See vinüülpõrandakate jätab jala alla sama tunde kui ehtne laudpõrand.

Tahame alati trendidega sammu pidada ja seepärast oleme välja toonud kalasabamustriga Eternal Woodi. Kalasabamustriga tooted (36022, 36042 ja 36062) on suurepärane valik, kui soovite pilkupüüdvamat lahendust, mitte lihtsalt harjumuspärast sirgete lippidega pinda.

Eternal Woodi kollektsiooni erksavärvilised tooted (10112 ja 10132) on saadud Eternal Woodi ja Eternal Colouri kombineerimisel.

Eternal Wood 11912

Kontakt

Kontakt

Kas olete huvitatud mõnest Eternali kollektsiooni vinüülpõrandakattest või soovite pidada nõu meie vinüülpõrandakatete spetsialistiga? Võtke meiega ühendust!

Global

Rohkem ideid

Eternal Wood

Vaadake fotosid, et tutvuda lähemalt Eternali heterogeensete vinüülpõrandakatetega.

Tehnilised andmed

Eternal Technical Specifications