Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex Vision

Flotex Vision on innustav valik üle 500-st digitaalselt prinditud kujundusest, mille hulgas on sobivaid igale maitsele ja nõudmisele kuni täpse värvitoonini. Flotex Vision pakub piiramatut arvu kujundusvõimalusi alates keerukate värvitoonide üldisest spektrist kuni looduslike materjalide – nagu rohi, liiv ja vesi – tõetruude kujutisteni. Looduse saab tuppa tuua kliburanna või ristikuvälja kujutamisega ja samuti saab põrandal luua vaimustavaid 3D kujutisi või ruumilisi trompe-l’oeil’ kujutisi.

Oleme loonud paindliku ja alati ajakohase Flotex Visioni digitaalse kogumiku , kus saab näha kõiki kujundusi ja värvikombinatsioone ning mängida nendega erinevate ruumipaigutuste korral.

 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision
 • Flotex Vision Floral
  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral

  Flotex Vision Floral sisaldab valikut kaheksast lillelisest kujundusest alates abstraktsetest ja graafilistest lillemotiividest kuni romantiliste rooside ja liblikate piltideni. Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

 • 000510 pebbles - Flotex Vision Image
  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image

  Flotex Vision Image sisaldab laia valikut fotodest, mis on kantud huvitavatele ja unikaalsetele põrandatele. Rohi, liiv, veetilgad, nööbid või tänavakaardid on vaid mõni võimalustest.

 • 520010 denim - Flotex Vision Lines Cord
  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines

  Flotex Vision Lines sisaldab valikut kaheksast joonelisest kujundusest, igaüks oma iseloomuga, alates tagasihoidlikest ja rafineeritutest värviskeemidest kuni väga keerukate ja mitmevärviliste tekstuurideni.

 • 010037 blackened oak - Flotex Vision Naturals
  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals

  Flotex Vision Naturals pakub fotorealistlikke kujundusi looduslikest materjalidest, nagu puit, keraamika ja kork. Disainitehnoloogia loob hämmastavalt realistlikke põrandaid, ent lisandunud on parem akustika, libisemiskindlus ja väiksemad hoolduskulud.

 • Flotex Vision Pattern
  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Pattern

  Flotex Vision Patterni valiku kaval võrkude ja mustrite mäng loob ainulaadse tekstuuriga suunavabu kujundusi. Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

 • 810010 lagoon - Flotex Vision Shape
  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape

  Flotex Vision Shape on kollektsioon loomulikest kujunditest ja motiividest, mis annab kauneid mustreid, sealhulgas nii moodsaid kui ka traditsioonilisi kujundusi. Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides.

 • Van Gogh 940 sunflowers
  Van Goghist inspireeritud Flotex

  Van Goghist inspireeritud Flotex

  Meie disainerid on loonud 5 põrandakujundust, mida on inspireerinud kuulsa van Goghi maalid. See austusavaldus van Goghile on võimalikuks saanud Flotexi flokeeritud põrandakatte eriliste omaduste tõttu.

Kollektsioon

Flotex Visioni digitaalne maailm

Asjaolu, et Flotexi ruutmeetril on kuni 80 miljonit kiudu, teeb sellest printimise jaoks ülimalt suure tihedusega aluspinna. Tulemusena saab erksaid kujundusi ja elutruid pilte printida suure fotograafilise eraldusvõimega. Võimalik on saavutada kõiki soovitud värvivarjundeid ja toone.

Müstilised muljed
Digitaalne printimine pakub piiramatut arvu kujundusvõimalusi alates keerukate värvitoonide üldisest spektrist kuni looduslike materjalide – nagu rohi, liiv ja vesi – või mis tahes põrandale projitseeritud piltide tõetruude kujutisteni. Looge oma põrandale sügav 3D või ruumiline trompe-d’oeil’ kujutis. Tooge loodus oma ruumi, luues kliburanna või turbasoo pinna kujutise.
Piiramatud kujundusvõimalused
Digitaalne printimine sobib samuti väga hästi nende kollektsioonide puhul, mis nõuavad tavalise printimisega raskesti saavutatavat täpsust ja muljet. Flotex Vision sisaldab üle 600 eri toote alates tavalistest kuni moodsate, sh väga laia värvilahenduste valikuni.
Värvige oma toonidesse
Teile meeldib kujundus, kuid puudub soovitud või teie ettevõtte kujunduse värviskeemile vastav värvitoon? Flotex Vision pakub suurt arvu kujundusi, mille värvitoonid saate ise valida. Kui te ikkagi ei leia midagi meeldivat või kui teil on põranda jaoks sobiv omaenda idee, siis võime samuti pakkuda tellimuse alusel kujundamisteenust.

Flotex vision

Digitaalne kogumik

Flotexi digitaalne kogumik

Nagu muude kogumike puhul annab Flotexi digitaalne kogumik võimaluse surfata ja imetleda, kui palju valikuid võivad Flotexi digitaalselt prinditud põrandakatted teile pakkuda. Digitaalse kogumiku vaatamiseks klõpsake siia flotex digital library

Samuti soovime anda teile mõningaid juhiseid ja pakkuda teile loogilist teekonda teie maitsele või valikule vastavate toodeteni. Oleme loonud kogumikku 6 esmast sissepääsu, millest igaüks esindab teie maitsele sobivat suunda. Peale kogumiku toodete on veel olemas mõned kujundusvalikud, kus saate valida teie enda värvikombinatsiooni. Kuigi erakordsete kujunduste jaoks on olemas tellimuse võimalus, ei kuulu need kogumikku, vaid tuleb kooskõlastada Forbo kohaliku müügiesindajaga.
Kogumiku kujundusi uuendatakse korrapäraselt ja pidevalt lisatakse uusi tooteid. Hetkel on kogumikus 600 erinevat kujundust ja värvilahendust.

Online library

Digitaalne ajakirja