Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Flotex flokeeritud vaibad

Flotex Sottsass

Silmapaistev nii esteetiliselt kui ka tehniliselt. Flotex Sottsassi kollektsioon on Forbo Flooringu ja eelmise sajandi lõpu kuulsa Memphis Designi eest vastutanud Itaalia disainistuudio Sottsass Associati loomingulise koostöö tulemus.

Disaini üldised jooned on ebakorrapärased, vormid juhuslikud ja loomulikud, toode mängib optiliselt.

 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • Flotex Sottsass
 • 990701
  Flotex Terrazzo

  Flotex Terrazzo

  Flotex Sottsass Terrazzo on vaimukas edasiarendus tavalisest Itaalia terratsost (valatud betoonist põrandakate, mis sisaldab pärast kuivamist ja lihvimist eristuvaid ebakorrapärase mustriga kivide, marmori või klaasi kilde). Lähemal vaatlusel paistavad kujundatud killud nagu rebitud paberitükid, millest igaühel on oma lugu – purukstõmmatud armastuskiri või ainult arve. Igaüks võib otsustada ja endale ette kujutada oma loo.

 • 990803
  Flotex Kasuri

  Flotex Kasuri

  Flotex Sottsass Kazuri on saanud innustust tavapäraselt Jaapani kootud tekstiili tehnikalt, mida kasutatakse samanimelise kanga valmistamiseks. Redfern kasutab selle kujunduse sisse sulandamiseks moodsat digitehnoloogiat.

 • 990101
  Flotex Bacteria

  Flotex Bacteria

  See 1970ndate Bacterio visandist innustatud Sottsassi kujundus on avatud ulatuslikeks tõlgendusteks. Kui lähivaates võib kujundust tajuda juhuslike karnevalikonfettidena, siis eemalt tunduvad need kaugete tähtkujudena.

 • 990601
  Flotex Wool

  Flotex Wool

  Ettore Sottsassi on mitmetest maadest kogutud erinevatest villakiududest värviliseks pinnaks laotanud Flotex Wooli. See mängib looduslike kiudude tekstuuriga, mis tekitab tunde, et põrand on paks ja soe. Erinevate mõõtmetega ruumides kasutamisel pakub kindel joonmuster rikkalikult erinevaid perspektiive.

Kollektsioon

Neli murrangulist kujundust

„Kollektsioon Sottsass” koosneb neljast Ettore Sottsassi ja Christopher Redferni kujundusest: TERRAZZO, WOOL, BACTERIA ja KASURI. Nelja kujunduse üldised jooned on ebakorrapärased, vormid juhuslikud ja orgaanilised, toode mängib optiliselt. See on eriti oluline nendel põrandakatetel, kus perspektiivi dünaamilisusel on eriline mõju.

Päästke oma kujutlusvõime valla
Kollektsioon on kättesaadav laias valikus erinevate värvilahendustena ja väga vastandlike kuumade moevärvide kombinatsioonidena. Värvitoonidest on looduslike ja neutraalsete tõlgenduste kõrval olemas Schiapparelli roosa, elektrisinine ja neoonroheline mustal taustal ning punane, hall ja türkiis valgel taustal.

Sottsass bacteria

Tehniline teave

Dokumentide allalaadimiskeskus

Forbo iga toote kohta on olemas lai valik reklaam- ja tehnilist dokumentatsiooni. Dokumente võib leida toodete valiku käigus. Seejärel saate seonduvaid dokumente alla laadida. Allalaadimiskeskus

Tech specs Linoleum

Sottsass koostöö

Katke oma põrand kunstiteosega.

Esteetiliselt ja tehniliselt murranguline Flotexi sirgjooneline „kollektsioon Sottsass” esindab dünaamilise kujunduse ning uudse toomistehnika ühildamise radikaalset suunda.

Kollektsioon on Forbo Flooringu ja Itaalia disainistuudio Sottsass Associati loomingulise koostöö tulemus. Lahkunud Ettore Sottsass ning tema partner ja stuudiojuht Christopher Redfern on koos loonud Flotexi kollektsiooni täiendamiseks neli kujundust. Nende valmistamiseks on arendatud välja digitaalne trükitehnika, mis tõstavad kvaliteetsete kujutiste tekstiilile kandmise uuele taseme.

Selline erakordne toode nagu Flotex pakub Sottsass Associati taolistele loomingulistele disaineritele suurepärase võimaluse. Tänu trükkimise lihtsusele on võimalik peaaegu igasugune kujundus. See andis Ettore Sottsassile ja Christopher Redfernile vabaduse kasutada oma loomingulisust ning end kunstis väljendada.

Sottsass wool

Brošüür

Brošüür

Kui soovite veel Flotex Sottsassi kohta lugeda, siis laadige alla meie brošüür Sottsass brošüür

Sottsass