Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
integrity2

Tagasihoidlikud värvitoonid, stiilne kujundus – Flotex Integrity² pakub mõlemat.

Sarja Flotex Cityscape valik Flotex Integrity² on saadaval 50 x 50 cm ja 50 x 25 cm plaatidena – ideaalne põnevate ning peene rafineeritud jooneefektiga põrandakujunduste loomiseks.

Oleme iga plaadi jaoks loonud uue reljeefse versiooni, mis tekitab mugavana tunduva ja puudutama meelitava mulje ning pakub veelgi rohkem võimalusi rabavate põrandakujunduste loomiseks.

Integrity sobib täiuslikult kokku mitmevärvilisteFlotex Complexity plaatidega.

Toode

Flotex Integrity2

Teave Flotex Cityscape'i kohta

Flotex Cityscape'i reljeefsed plaadid

Flotex Cityscape'i reljeefsed jooned moodustavad huvitava ruumilise põrandakujunduse, mis muutub valguse käes, kui vaadata erineva nurga alt. Võret meenutavad reljeefsed mustrid loovad põneva puudutama meelitava välimuse ja mulje, säilitades samas klass 33 kohase toimivuse.

See ainulaadne reljeefne flokeeritud plaat koosneb tihedast pinnast, mille moodustavad purunematud nailoni 6.6 kiud. Neid on modifitseeritud punktkuumutuse ja täpseks reljeefpressimiseks kasutatud plaadi survega. See loob Flotexi plaatide pinnale maastikku meenutava mustri, hoides alal kõik Flotexi toodete kordumatud omadused.

Miks valida Flotex Cityscape'i plaadid?

Tugev ja mugav
● Purunematud nailoni 6.6 kiud loovad tugeva ja vastupidava tipptehnoloogilise tekstiili alade jaoks, kus on palju käijaid ja kasutatakse ka ratastega vahendeid.
● Tihedalt asetsevad kiud (kuni 70 miljonit/m2) tekitavad sooja ja mugava pinna.
● Flotexi plaadid on äärmiselt stabiilsete mõõtmetega ja lihtsad paigaldada.

Hügieeniline ja pestav
● Oma ehituse tõttu toimib Flotex antiallergeense tipptehnoloogilise tekstiilina.
● Flotexi kiud võtavad tolmu endasse ja välja saab selle tavaliste puhastusseadmete abil.
● Flotexi puhastamiseks sobib lihtne tolmuimemine, auruga puhastamine või sügavpuhastus veega. Flotexi pind kuivab kiiresti. Selle toimimine ja algne välimus taastuvad alati.

Ohutu ja vaikne
• Flotex on tekstiilmaterjal, mis ennetab hallituse ja ebameeldiva lõhna teket tänu oma tehnilistele ning bakteriostaatilistele omadustele.
• Flotex loob ohutu keskkonna igas vanuses inimestele, sest hoiab ära komistamis- ja libisemisohu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
• Flotex paistab silma esmaklassilise helineelduvusega, tänu millele kuulub see heli summutavate põrandakatete hulka (klass A, summutab 19 dB löögimüra).

Flotex Cityscape embossed tiles

Video

Allergialiidu heakskiit

Allergialiidu heakskiiduga põrandakate

Flotexi põrandakate on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, sest on tõendatud, et see põrandakate sobib ka allergikutele. Flotexi põrandakate suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine tagab astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

Floors for allergy

Tehnilised andmed

Technical Specifications

Paigaldus ja põrandahooldus

Flotex cleaning & maintenance instructions