Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dutch Railways

Dutch Railways, peamine reisiraudteede operaator Hollandis, võtab ette suurema vagunipargi moderniseerimise projekti. Renoveeritakse 250 linnadevahelist kahekorruselist rongi.

Laadi alla Hollandi raudteede juhtumianalüüs

Marmoleum Striato - Dutch railways
Tessera railway flooring

East Midlands Trains

Vaid vähesed keskkonnad esitavad põrandakatetele rohkem väljakutseid kui hõivatud salongvagun. Uue ja uuendatud veeremi sisekujundusega tegelevad otsustajad peavad olema kindlad, et nende valitud toodetel on välimuse ja omaduste säilitamiseks erakordselt suur vastupidavus, sest nendes kohtades on intensiivne jalgsiliiklus, seal veetakse rasket ratastega pagasit ja kärusid, mis toovad endaga kaasa range puhastusrežiimi. Sellega peab reisitranspordi keskkonnas arvestama.

East Midlandsi juhtumianalüüs

Kiwi Rail

Uus-Meremaa suurim raudteetranspordi operaator Kiwi Rail lisab oma kvaliteetsete turismirongide vagunipargile kuusteist panoraamvagunit. Seda tehakse kogu maailmast tulnud puhkajate reisikogemuste parandamiseks ringreisil läbi riigi kõige suurejoonelisemate maastike. Uute vagunite varustamiseks moodsate tekstiilipõhiste põrandakatetega on Forbo Flooring Systems töötanud koos Barnacle Designiga, Aucklandis baseeruvate disainikonsultantidega.

Kiwi Rail juhtumianalüüs

Kiwi Rail
Translink NI Railways Coral

Translink NI Railways

Ühes oma suurimas hankeprojektis uuendas Translink NI Railways hiljuti oma veeremit 20 uue Class 4000 rongiga CAF-ilt. Uued rongid läksid käiku aastatel 2011 ja 2012, uhkustades suure hulga sise- ja välisdisaini täiustustega, mis on muutnud vagunipargi moodsaks ja parandanud oluliselt tarbijakogemusi.

Translink NI Railways juhtumianalüüs

Auckland Transport

Forbo Flooring Systems tarnib põrandakatted 57 uuest elektrirongist koosnevale vagunipargile, mida Hispaania rongiehitaja Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF) ehitab Auckland Transportile, äsja loodud kohalikule valitsusasutusele, mis juhib uue integreeritud transpordisüsteemi arendamist läbi kogu Uus-Meremaa suurima linna.

Auckland rail juhtumianalüüs

Auckland Transport Tessera