Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Hitachi Rail

Forbo Flooring Systems teeb parajasti tihedat koostööd Hitachi Railiga mitme uue raudteeveeremi projekti juures, sealhulgas Trans Pennine Express, Abelio Scot Rail, Lääne-Inglismaa ja Iirimaa Great Western Main Line ning idaranniku East Coast Main Line. Kõigi vagunite eesruumiosas on Coral Classic FR ja Abelio Scot Raili projektis on lisaks salongides sarja Coral Move FR vaipkate.

Laadige alla Hitachi Rail juhtuuring

Hitachi Rail Coral Move FR 2018
Tessera railway flooring

East Midlands Trains

Vähesed keskkonnad esitavad põrandakatetele suuremaid nõudmisi kui rahvarohke salongvagun. Uue ja ajakohastatud veeremi sisekujunduse üle otsustamisel peab olema kindel, et valitud toodetel on välimuse ja omaduste säilitamiseks vajalik erakordselt suur vastupidavus, sest nendes kohtades on intensiivne jalgsiliiklus ning seal veetakse rasket ratastega pagasit ja kärusid, millega kaasneb range puhastusrežiim. Sellega peab reisitranspordi keskkonnas arvestama.

Laadige alla East Midlands juhtuuring

Dutch Railways

Dutch Railways, peamine reisiraudteede operaator Hollandis, võtab vagunipargi moderniseerimiseks ette suurema projekti. Renoveeritakse 250 linnadevahelist kahekorruselist rongi.

Dutch Railways juhtuuring

Marmoleum Striato - Dutch railways
Translink NI Railways Coral

Translink NI Railways

Ühes oma suurimas hankeprojektis uuendas Translink NI Railways hiljuti oma veeremit 20 uue Class 4000 rongiga, mille tootjaks on CAF. Uued rongid läksid käiku aastatel 2011 ja 2012, uhkustades suure hulga sise- ja välisdisaini täiustustega, mis on muutnud vagunipargi moodsaks ja parandanud märkimisväärselt kliendikogemust.

Translink NI Railways jutuuring

Kiwi Rail

Uus-Meremaa suurim raudteetranspordi operaator Kiwi Rail lisab oma kvaliteetsete turismirongide vagunipargile kuusteist panoraamvagunit. Seda tehakse kogu maailmast tulnud puhkajate reisikogemuste parandamiseks ringreisil läbi riigi kõige suurejoonelisemate maastike. Uute vagunite varustamiseks moodsate tekstiilipõhiste põrandakatetega on Forbo Flooring Systems töötanud koos Barnacle Designiga, Aucklandis baseeruvate disainikonsultantidega.

Kiwi Rail juhtuuring

Kiwi Rail

Auckland Transport

Forbo Flooring Systems tarnib põrandakatted 57 uuest elektrirongist koosnevale vagunipargile, mida Hispaania rongiehitaja Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles (CAF) ehitab Auckland Transportile, äsja loodud kohalikule valitsusasutusele, mis juhib uue integreeritud transpordisüsteemi arendamist läbi kogu Uus-Meremaa suurima linna.

Auckland rail juhtuuring

Auckland Transport Tessera