Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Põrandakatted liini- ja turismibussisektoris

Forbo pakub tõeliselt laialdast ja nõuetele vastavat põrandakattetoodete portfelli liini- ja turismibussisektorile. Tooteportfellis on sissepääsualade süsteemid, ohutud põrandad, vinüülpõrandad, flokeeritud põrandakatted, rääkimata liimidest, tarvikutest ja paigaldustööriistadest.

Bus & Coach brošüür
Bus & Coach tehnilised andmed

Bus & Coach Step libisemiskindlad vinüüld
Bus & Coach Step libisemiskindlad vinüüld

Ohutu põrandakatte

Surestep ja Safestep on Forbo Flooringu libisemiskindlad vinüüld. Kollektsiooni on parendatud karborundi või alumiiniumoksiidi osakestega, mis tagab libisemiskindluse R10 kuni R12. Woodi ja Stone’i kujundused näevad luksusbussides head välja ning sobivad soojade ja kasutajasõbralike alade tekitamiseks bussides. Laia värvipaleti ja suure vastupidavusega paljude kasutusalade jaoks transpordivaldkonnas.

Külasta meie Stepi kollektsiooni
Telli tasuta näidis siit

Flotex

Flotex FR on unikaalne flokeeritud põrandakate, mis ühendab elastse põrandakatte puhastusomadused ja vastupidavuse mugavuse, libisemiskindluse ning akustiliste omadustega, mis harilikult seostuvad tekstiilpõrandakatetega. Meie Flotex Visioni valikus on üle 500 kujunduse ja värvitooni ning see on digitaalselt prinditud. Me pakume täielikult kohandatud kujundusteenust, mis võimaldab sobitada põranda täpselt teie interjööri kujundusskeemiga või korporatiivsete tunnusvärvidega.
Külasta meie Flotexi lehekülgi
Telli tasuta näidis siit

Bus & Coach Flotex põrandakatte
Eternal - Bus & Coach põrandakatte

Eternali üldotstarbeline vinüül

Meie Eternali üldotstarbelise vinüülikollektsiooni hulgast võid avastada nüüdisaegsete kujunduste kombinatsiooni tugevas, vastupidavas, otstarbega sobivas valikus.
Kollektsioon esindab tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab su sisekujundust.

Külasta meie Eternal lehekülgi
Telli tasuta näidis siit

Coral Textile

Nüüdisaegses hoonete sisekujunduses on oluline osa hea kvaliteediga sissepääsumattide süsteemil. Pidades kinni kuni 95% sissetoodud mustusest ja niiskusest, võivad meie Corali sissepääsuala põrandad vähendada puhastuskulusid kuni 65% ning vähendada märkimisväärselt libisemisriski.

Külasta meie Corali lehekülgi
Telli tasuta näidis siit

Coral - Bus & Coach sissepääsuala põrandakatted