Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kontori põrandakatete täislahendused

Ärihoonete põrandakatete korral tuleb sageli arvesse võtta rohkem kui vaid üldist kontoriruumi. Ükskõik, kas otsid uuendust ühiskasutatavatele aladele, nagu sissepääsud või tualetid, või vajad midagi ainulaadset, mis annaks mingile alale ohoo-efekti, Forbo pakub põrandakatete täislahendust ühelt tarnijalt.

1119575_small_p35-A
Coral

Sissepääsualade põrandakatted

Meie Corali tekstiilist „puhastuse” sarjad on spetsiaalselt kavandatud toime tulema eriliste puhastusfunktsioonidega, et vastata eri asukohtade vajadustele.

Külasta meie Corali lehekülgi

Tessera ja Flotexi plaatvaibad

Tessera pakub ahvatlevaid ja vastupidavaid eri konstruktsiooni ning tekstuuriga taftvaibaplaate, mis on disainitud olema eriti maitsekad ja heade omadustega.

Meie Flotexi värviline kollektsioon ja enamik joonelise kollektsiooni sarjadest on samuti plaatidena saada.

Klõpsa meie plaatvaipade kollektsiooni lehele minekuks Tessera

Flotex Linear Stratus
Allura Flex

Allura Flex lahtiselt paigaldatavad plaadid

Allura Flex on kollektsioon kvaliteetsetest püsivate mõõtmetega heterogeensetest vinüülplaatidest ja plankudest, mis kleebitakse pigem kleepaine kui püsiliimiga. Saadaval 36 kujundusega alates looduslikust kivist ja puidust kuni põnevate metalliku ja tekstuuri efektideni – see kollektsioon pakub midagi kõigi äripõrandate jaoks.
Plaatvaipadega kõrvuti kasutamiseks ideaalne Allura Flex on 5 mm paks koos 1 mm läbipaistva kulumiskihiga ja läbiproovitud PUR Pearl®-i viimistlusega.

Klõpsa Allura Flexi lehele minekuks Allura Flex

Eternali üldotstarbeline vinüül

Rohkem kui kunagi varem avastate uue Forbo Eternali üldotstarbelise vinüüli kollektsiooni poole pöördudes ülima kombinatsiooni ajastukohastest, tugevatest, kestvatest ja eesmärgikohastest kujundustest ükskõik mis kasutusvaldkonnale.
Kollektsioon esitleb tasakaalustatud sarja puidu-, kivi- ja tehiskujundusi koos kõikehõlmava moodsa värvigammaga, mis rikastab sinu sisekujundust.

Külasta meie Eternali lehele minekuks

Eternal