Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tervis, järgmine samm jätkusuutlikkuse suunas

Juba mõnda aega on keskkonnaalased arutelud olnud suunatud tulevikku: hoolitsemine selle eest, mis on tähtis tulevastele põlvkondadele. Tegelik olukord teeb aga selgeks, et tõeliselt tähtis on: nüüd!
Aasia sudu, ookeani plastisupp ja mure loodusressursside kahanemise pärast on kõik teemad, mis on olulised just praegu. Forbo Floorin Systemsis tahame keskenduda tänasele keskkonnale ja viisidele, kuidas see mõjutab sind ja sinu tervist.

Rahvusvahelised trendiaruanded kirjeldavad tervist kui uut rikkust. Hiljuti Delfti tehnikaülikooli juures asutatud sisekeskkonna õppetool, tervise hindamise süsteemid hoonete jaoks ja töökohas oleva looduse soodsa mõju uuringud on kõik selgesti seotud tervisega.

CHO L&H freestanding
CHO house

Võtmeks on hinnata ja kontrollida keskkonnaparameetrite (termiline, akustiline, valgustuse ja õhu kvaliteet) kombinatsiooni mõju inimestele ning ehitatud keskkonnale, selleks et muuta kahjulik mõju kasulikuks kogemuseks*.

Mida saaks üks põrandakatete ettevõte teha üksikisikute tervisesse panustamiseks? Meile tähendab see omada laia tooteportfelli, mis võimaldab meil pakkuda igas olukorras parimat lahendust, rääkimata tegutsemisest seal, kus täiustused on võimalikud, ja sellise taseme kehtestamisest, kus uuendused meile teed näitavad.

„Pühendunud igaühe tervisele” on meie taotlus, kus iga üksikisik, kes ükskõik mis viisil on seotud meie põrandatega, saab kasu meie püüetest luua paremat sisekeskkonda.

* Prof. dr. ir. Philomena M. Bluyssen, „The indoor environment hand book” („Sisekeskkonna käsiraamat”)