Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Loome parema sisekeskkonna

Põrandakatted on ehitatud keskkonna oluline osa, need on olemas kõikjal meie koolimajade, tervishoiuasutuste, töökohtade, puhkekeskuste ja kodude igal ruutmeetril. Forbo põrandakatted on kavandatud soodustama turvalist, hügieenilist ja mugavat keskkonda, panustama sinu tervisesse

CHO cleaner
CHO primairy school

Koolimajad ja päevahoolduskeskused

Lapsed veedavad suurema osa ajast siseruumides, nii kodus kui ka koolis. Mõõdetud siseõhu kvaliteedi parameetrid näitavad, et algkoolilapsed on mõjutatud suurest CO2 kontsentratsioonist ning on kaitsetud lenduvate orgaaniliste ühendite mikroosakeste ja bioloogiliste saasteainete tõusva taseme vastu. Laste krooniliste haiguste hulgas on astma ja allergilised haigused suures ülekaalus ja nende osakaal on viimastel kümnenditel üsna kiiresti kasvanud. Seda avastust ei saa seletada geneetiliste muutustega ja suurema tõenäosusega on see põhjustatud muutustest keskkonnamõjutustes ja/või elustiilis.

Forbo Marmoleum on valmistatud taastuvatest looduslikest toorainetest, mis on PVC-vabad, väheemiteerivad ja hõlpsasti puhastatavad. Koos hästi maha pandud sissepääsu põrandakattesüsteemiga hoolitseme parema sisekeskkonna eest haridusasutustes.

Kontori- ja muud töökeskkonnad

Kontorid on ühed kõige standardiseeritumad ruumid hoonetes, peaaegu identse olemusega, sõltumata oma asukohast maailmas. Õhu konditsioneerimine ja mehaaniline ventilatsioon, rääkimata kunstlikust valgustusest, vajavad kõrget energiataset, mis mõjutab sisekeskkonda. Kuna me õpime järjest rohkem tundma kontoridisaini kvaliteedi ning töötajate heaolu ja tööviljakuse mõju, siis tuleb sellele selgelt tähelepanu pöörata inspireerivate siseruumide loomisel, mis individuaalseid, koostöö- ja mängulisi võimalusi ühendades tekitavad inspireerivaid tööruume.

Põrandad, mis demonstreerivad inimliku disaini kvaliteeti, on elavad või looduslähedased, mugavad ja parandavad akustilist keskkonda, samuti ka rikastavad loomulikke valgusallikaid, võtavad silmapaistva koha kõigis meie kollektsioonides.

CHO office
CHO Leisure & Hospitality

Kaubandus ja vaba aeg

Kuna kaubanduse ja vaba aja ruumid muutuvad elamuskeskusteks, mis keskenduvad individuaalsusele ja tootemargi kujundile, tõstavad need esile mugavuse ja heaolu teistsuguseid aspekte, samas kui turvalisus ja hügieen jäävad samavõrra tähtsaiks. Paigaldamise, puhastamise ja hooldamise kiirus ja hõlpsus on kaubanduse põrandakatetele esitatavate nõuete kese.

Eripäraseid kohandatud kujundusega põrandaid ja hõlpsasti lahtiselt paigaldatavaid moodultooteid võib leida kõigist meie põrandakatete kollektsioonidest laias funktsionaalsuste ja kujunduste valikus.