Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Meie jätkusuutlikud ideaalid

Pidades silmas tervist ja panust, mille saame teha igaühe heaks, kes töötab, kohtub või elab meie põrandatel, kanname hoolt selliste põrandakattelahenduste pakkumise eest, mis tagavad ohutu ja hügieenilise keskkonna. Forbo filosoofia keskendub kolme tugisamba ümber: tervis ja ohutus, tervis ja hügieen ning tervis ja heaolu.

CHO full logo

Tervis

Tervis viitab ohutule, puhtale ja mugavale keskkonnale nii kodus kui ka töökohal. Kuid tervis on palju rohkemat: see määrab ära sinu eluviisi. Oma põrandakattelahenduste kaudu püüame aidata soodsalt kaasa sinu tervisele ja heaolule ümbritsevas keskkonnas. Just sellepärast tähendab pühendumine jätkusuutlikkusele meie jaoks pühendumist sinu tervisele.

Health

Tervis ja ohutus

Turvalises sisekeskkonnas on põrandad mittetoksilised, vähe emiteerivad ja vastavad kõigile rahvusvahelistele standarditele. Peale selle on turvaline põrand projekteeritud õnnetusi ära hoidma, juhatama vaegnägijaid ja lohutama dementseid patsiente, kuna see loob turvalise keskkonna puhasruumides ja operatsioonisaalides.

CHO primairy school freestanding

Tervis ja hügieen

Hügieenilised põrandakattelahendused kavandatakse hõlpsasti puhastatavana, mis hoiab kontrolli all peent tolmu ühes keskkonnas ja väldib allergiaid teises. Hügieenilised põrandakattelahendused on spetsiifilised sellistele kasutuskohtadele, kus on tundliku seadmestikuga kõrgtehnoloogiline puhasruum, infektsioonikontrollile suunatud tervishoiuasutus või päevahoolduskeskus, kus põrandad on mängimiseks ja mängudeks. Ja ärme unustame vahest ehk kõige tähtsamat: kvaliteetsed sissepääsu põrandakattesüsteemid, mis esimesena hoiavad ära pori ja tolmu sattumise hoonesse.

CHO Hygiene freestanding

Tervis ja heaolu

Heaolu ja mugavuse seisundi võib saavutada, kontrollides sisekeskkonnas meeli stimuleerivaid tegureid. Sellistena panustavad põrandad akustilisse kvaliteeti, mängivad oma osa ruumi soojusmugavuses, rääkimata olemasolevate loomulike valgusallikate täiustamisest või looduslikest materjalidest, mis aitavad luua keskkonda ja vähendavad stressi. Oma värvikujunduse ja disaini abil on põrandad võimelised looma siseruumi atmosfääri, panema inimesi tundma end lõdvestunult ja mugavalt või siis elavalt ja energiliselt. Eelkõige usume, et looduslikud ja kestlikud materjalid kindlustavad parima aluse pikaajalisele tervisele ja heaolule.

CHO university freestanding