Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum CO2 neutral

Marmoleum, kõige vastupidavam põrand

Forbo Flooring Systemsi linoleum Marmoleum on CO2-neutraalne toode (cradle to gate), mis ei mõjuta üleilmseid kliimamuutusi. See ühendab keskkonnaväärtused ja nüüdisaegse kujunduse, andes olulise panuse kestliku maailma loomisesse.

Marmoleum Raw Materials

Marmoleum – Ela tulevikus

Ajad muutuvad ja nagu me kõik teame, mitte alati paremuse poole. Täna on meil vaja homse peale mõelda rohkem, kui tegime seda eile. Me võlgneme selle nii oma põlvkonnale kui ka järgmistele – peame läbi vaatama, kuidas sööme, reisime, kuidas töötame, puhkame ja mõtleme ehk teiste sõnadega: me peame muutma oma eluviisi.

Viimased 125 aastat on meie teekond kulgenud mööda inspireerivat Marmoleumi rada. Tõusude ja langustega, imeliste värvide ja tekstuuridega. CO2-neutraalne teekond läbi miljonite hoonete kogu maailmas. Rada, mis on ikka veel lahti rullumas, sest pole saavutanud täiesti jätkusuutliku tuleviku sihti. Sellepärast kutsumegi teid endaga kaasa … tegema teadlikke valikuid…

Hakake maailmaparandajaks ja alustage põrandast

Viimase paari aasta jooksul on paljud loodusnähtused tingitud kliimamuutustest. Mõelge põuale paljudes maailma paikades, üleujutustele ja ülivõimsatele orkaanidele. Sari Marmoleum CO2 neutral (cradle to gate) on Forbo Flooringu panus parema keskkonna nimel – toode, mis ei mõjuta üleilmseid kliimamuutusi.

Forbo Marmoleum on ainuke CO2-neutraalne (cradle to gate) elastne põrandakate ja parim valik iga kestliku sisekujunduse jaoks. Teiegi saate anda oma panuse parema keskkonna loomisesse, kui kasutate vastupidavaid materjale kodus, kontoriruumides, koolis, rongis, haiglas või jaekaupluses.

	Marmoleum Fresco 3259 zoomed out

Fact: "Every square meter of Marmoleum we produce actually relieves the environment of 40 grams of carbon dioxide"

Webinar: A peek into a CO2 neutral future

Innovator & artist, Daan Roosegaarde, and CEO of the World Green Building Council, Cristina Gamboa, shared their inspirational outlook at the first Forbo Flooring Systems international webinar, entitled A vision for a CO2-neutral future. During the webinar, the two guests also urged for change to start sooner rather than later. Gamboa: “Constructing a world that destructs, is no longer valid.”
More information about this webinar

Toote keskkonnadeklaratsiooni täielik läbipaistvus

Meie linoleumtoodete keskkonnasäästlikkuse tõendamiseks kasutab Forbo mitmeid hindamisi. Esimene on olelusringi hindamise (LCA) metoodika, mille tulemusena saadakse toote keskkonnadeklaratsioon (EPD). See läbipaistev ja kolmanda isiku kinnitusega deklaratsioon tugineb metoodikale, mille kohaselt hinnatakse toote olelusringi kõigi etappidega seotud keskkonnamõjusid alates toormaterjali saamisest, jätkates materjalide töötlemise, tootmise, turustamise, kasutamise, parandamise ja hooldusega ning lõpetades viimaks kasutuselt kõrvaldamise või ringlussevõtuga.

See metoodika võtab arvesse kõiki järgmisi aspekte: toormaterjali hankimise keskkonnamõju, energiakasutus ja -tõhusus, materjalide ja keemiliste ainete sisaldus, heited õhku, pinnasesse ja vette ning jäätmete tekitamine.

Vaadake meie linoleumtoodete keskkonnadeklaratsioone

Keskkonnasäästlikkust tõendavad märgised ja sertifitseerimine

Oma jätkusuutlikkuse strateegia kohaselt kasutame mitmesuguseid läbipaistvaid kolmandate osaliste sertifitseerimissüsteeme kogu maailmast, et lasta oma põrandakatteid korrapäraselt kontrollida ja hinnata.

See on Forbo Flooring Systemsi jaoks positiivne, sest aitab meil juhtida tähelepanu meie jätkusuutlikkuse strateegiale ja leida kohad, mida saaks paremaks muuta. Teisest küljest on see kinnitus meie klientidele, sest ökomärgised tõendavad, et ka keskkonnaasjatundjate meelest on meie põrandakatted turul pakutavatest kõige kestlikumate ja võimsamate hulgas.

Lugege sellelt leheküljelt lisateavet erinevate ökomärgiste kohta, mis on meie toodetele antud.

Marmoleum environmental marks