Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Vytváříme lepší vnitřní prostředí

Podlahové krytiny jsou nedílnou součástí zastavěného prostředí, jsou všudypřítomné v každém čtverečním metru našich škol, zdravotnických zařízení, pracovišť, středisek volného času a našich domovů. Podlahové krytiny společnosti Forbo jsou navrženy tak, aby přispívaly k bezpečnému, hygienickému a komfortnímu prostředí, čímž prospívají vašemu zdraví.

CHO cleaner
CHO primairy school

Školy a denní pečovatelská centra

Děti tráví většinu svého času v uzavřených prostorách, doma a ve škole. Z naměřených hodnot parametrů kvality vnitřního ovzduší vyplývá, že děti v základních školách jsou zasaženy velkou koncentrací CO2 a vystaveny zvýšeným hladinám částic VOC a biologických kontaminantů. Astma i alergická onemocnění jsou nejčastější chronická onemocnění u dětí a jejich počet se v posledních desetiletích poměrně rychle navýšil. Tento nález nelze vysvětlit genetickými změnami a je více pravděpodobné, že je způsoben změnami v působícím prostředí a / nebo životním stylu.

Marmoleum společnosti Forbo je vyrobeno z obnovitelných přírodních surovin, které jsou bez PVC, s nízkými emisemi a snadno se čistí. Marmoleum společně s dobře zvoleným vstupní podlahovým systémem se stará o lepší vnitřní prostředí ve vzdělávacích zařízeních.

Kanceláře a ostatní pracovní prostředí

Kanceláře jsou jedním z nejvíce standardizovaných prostorů v budovách, vykazující téměř totožný charakter, nezávisle na jejich umístění na světě. Klimatizace a mechanická ventilace, stejně jako umělé osvětlení, vyžadují vysokou množství energie, což ovlivňuje vnitřní prostředí. Jak se dozvídáme více o účincích kvalitních návrhů kancelářských prostor a o pohodě i produktivitě pracovníků, tak se více zaměřujeme na vytváření inspirujících vnitřních prostor, které kombinují individuální, spolupracující a hravé možnosti vytvářejíce tak inspirující pracovní prostředí.

Podlahy, které dokazují kvalitu lidského návrhu, živé nebo blízké k přírodě, komfortní a zlepšující akustické prostředí stejně tak jako rozšiřující přírodní zdroje světla, takové podlahy zaujímají prominentní místo ve všech našich kolekcích.

CHO office
CHO Leisure & Hospitality

Obchod a místa pro trávení volného času

Jakmile se obchodní a rekreační prostory staly místem zážitků zaměřeným na individualitu a firemní image, tak zvýrazňují jiný aspekt komfortu a pohody. Zatímco bezpečnost a hygiena zůstávají stejně důležité, rychlost i snadnost instalace, čištění a údržba jsou klíčovým požadavkem na podlahy pro obchody a místa pro trávení volného času.

A právě proto jsou individuální podlahy s vlastním návrhem a modulární volně položitelné dílce se snadnou instalací zahrnuty ve všech našich podlahových kolekcích v širokém výběru funkčností a designu.