Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Podlahy pro autobusy

Forbo nabízí skutečně široký sortiment podlahovin splňujících požadavky pro autobusovou dopravu. Součástí naší nabídky jsou vstupní systémy, bezpečnostní podlahy, vinylové podlahy a sametový vinyl podlahy, stejně jako lepidla, příslušenství a nářadí pro pokládku.

Stáhnout si brožuru Autobusy

Bus & Coach Stairs
Bus & Coach Step

Bezpečnostní podlahy

Surestep a Safestep jsou protikluzné vinyly z nabídky společnosti Forbo Flooring. Kolekce dosahuje protikluznosti díky karborundovým částicím nebo částicím oxidu hlinitého, které poskytují úroveň protikluznosti R10 až R12. Dřevěné a kamenné dekory vypadají krásně v luxusních dálkových autobusech a vytváří hřejivou a přátelskou atmosféru v prostorách linkových autobusů. Se širokou barevnou paletou a vysokou odolností pro mnoho typů instalací v segmentu dopravy.

Kliknutím přejděte na nabídku bezpečnostních vinylových podlah
*Zdroj: Health and Safety Establishment, UK.

Stáhnout si technickou specifikaci Safestep
Stáhnout si technickou specifikaci Surestep

Flotex

Unikátní sametová krytina, která má vzhled a působí dojmem jako koberec, ovšem díky odolným vláknům se snadno čistí stejně jako hladká elastická krytina. Flotex má hladký, sametový povrch, který je pohodlný pro chůzi s vynikajícím protikluznými vlastnostmi. Flotex je vyroben z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem s hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, která jsou pevně ukotvená v základní vrstvě.
Naše kolekce Flotex Vision je digitálně tištěna a nabízí přes 500 dekorů stejně jako možnosti kompletně vlastního návrhu.

Kliknutím přejděte na Flotex

Stáhněte si technické specifikace Flotex

Bus & Coach Flotex
Transport flooring

Vinylová krytina Eternal

V rámci naší kolekce komerčního zátěžového vinylu Eternal objevíte kombinace nejmodernějších vzorů s důrazem na design, odolnost a oblasti použití.

Kolekce představuje vyváženou nabídku dřevěných, kamenných a abstraktních dekorů, spolu s komplexní, moderní paletou barev, které doplní váš interiér.

klikněte a přejděte na kolekci Eternal
Stáhněte si technické specifikace Eternal

Coral

Kvalitní systém čisticích zón poskytuje velmi účinný způsob snížení nákladů na úklid, opravy a údržbu. Díky tomu, že zadrží až 94% nečistot a vlhkosti, které by byly jinak vneseny dovnitř, může Forbo Coral snížit náklady na úklid až o 65% a prodloužit životnost podlah i povrchových úprav v interiéru. Coral také snižuje nebezpečí uklouznutí po vlhké podlaze a je ideální pro vstupní zóny v dopravních prostředcích.

Kliknutím přejděte na přehled produktů Coral

Stáhněte si technické specifikace Coral Brush Pure

Bus & Coach Coral