Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Speciální podlahy pro námořní dopravu

Pro lodní dopravce je jednou z nejproblematičtějších oblastí, pokud jde o vzhled interiéru lodi, řešení podlah. Vysoká frekvence intenzivní zátěže a certifikace IMO jsou při výběru podlahových krytin klíčovými určujícími faktory. Níže najdete dva doporučené druhy krytin, speciálně uzpůsobené pro námořní dopravu.

Transport flooring
Flotex FR

Flotex FR

Flotex FR - IMO je sametová podlahová krytina navržená tak, aby zcela splňovala požadavky Rezoluce Mezinárodní námořní organizace (IMO) MSC 61(67): Příloha 1: Část 2 a Rezoluce IMO A.653 (16) ve znění pozdějších předpisů Rezoluce IMO MSC 61(67): Příloha 1: Část 5

Výhody:
• Nylon 6.6 zaručuje vysokou odolnost
• Hygienické vlastnosti
• Snadná údržba, snadné odstraňování nečistot díky krátkým nylonovým vláknům
• Bakteriostatické vlastnosti
• Zlepšuje kvalitu vzduchu v místnosti
• Protikluzné vlastnosti

Coral T32 Marine

Tato speciálně upravená verze produktu Coral T32 splňuje všechny protipožární bezpečnostní standardy stanovené Mezinárodní námořní organizací (IMO) pro produkty používané na námořních plavidlech.

Vlákna a podkladové materiály byly vyvinuty tak, aby splňovaly přísné standardy pro toxicitu kouře a pomalé šíření ohně, a mají certifikaci IMO „Wheelmark“.

Díky tomu je možné Coral T32 Marine bezpečně používat na výletních lodích, trajektech, soukromých lodích a dalších námořních plavidlech, kde je certifikace „Wheelmark“ vyžadována.

Coral T32 Marine