Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Podlahy pro autobusy

Forbo nabízí skutečně široký sortiment podlahovin splňujících požadavky pro autobusovou dopravu. Součástí naší nabídky jsou vstupní systémy, bezpečnostní podlahy, vinylové podlahy a sametový vinyl podlahy, stejně jako lepidla, příslušenství a nářadí pro pokládku.

Flooring in transport
Transport flooring

Bezpečnostní podlahy

Uklouznutí a klopýtnutí mají na svědomí více než 37%* nehod vedoucích ke zranění. Podlahy se rozhodně mají z čeho zodpovídat. Uklouznutí a klopýtnutí jsou nejčastějšími příčinami pracovních úrazů. Použití podlahové krytiny z řady Step může významně snížit počet nehod způsobených uklouznutím. Chraňte bezpečí cestujících díky vybavení autobusů bezpečnostní podlahou. Máme několik kolekcí podlahovin s hodnotou protikluznosti až R12, speciálně vyráběných pro použití v městských a dálkových autobusech.

Flotex

Pokud si přejete, aby interiér autobusu působil luxusním dojmem, je ideálním řešením sametový vinyl Flotex. Vzhled a pohodlí koberce s funkčností pružné podlahoviny. Sametová vinylová krytina Flotex je zcela unikátní textilní podlahovina kombinující odolnost pružné podlahy a kvalitu, hřejivost a pohodlí koberce. Flotex je vyroben z pevného vinylu vyztuženého skelným rounem s hustě sametovým povrchem z vláken nylonu 6.6, která jsou pevně ukotvená v základní vrstvě.
Flotex je extrémně rozměrově stálý a má vzhled textilní krytiny, zároveň je však stejně tak funkční, odolný a snadno čistitelný jako jakákoliv pružná podlahová krytina.
Kliknutím přejděte na Flotex

Flotex flooring
Transport flooring

Eternal vinyl flooring

Within our Eternal general purpose vinyl collection you’ll discover a combination of state of the art designs in a strong, durable, fit-for-purpose range.

The collection presents a balanced range of wood-, stone- and abstract designs, alongside with a comprehensive, modern colour palette that complements your interior design. click to go to the Eternal collection

Brožura Městské a dálkové autobusy

  • Limited commands

    Brožura Městské a dálkové autobusy