Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Digitálně tištěný Eternal na zakázku

Moderní technologie digitálního tisku poskytla našemu týmu návrhářů nástroj pro rozvoj překvapujících vizuálních efektů, kterých nelze dosáhnout běžnými tiskovými technikami a také přinesla možnost navrhnout si vlastní podlahu.

Tištěný vinyl nabízí maximální flexibilitu při zachování plné funkčnosti základní kolekce Eternal. To zahrnuje 0,7 mm nášlapnou vrstvu, která zaručuje maximální odolnost vůči opotřebení a vynikající zachování vzhledu.

Eternal Geode 43982

Digitálně tištěný Eternal

Kolekce vinylu Eternal obsahuje řadu digitálně tištěných podlahových vzorů, které nabízejí nový rozměr v barvě a designu. Jemné barevné přechody, kaskáda barev v podobě duhy nebo velkolepé geody z leštěných drahých kamenů. Kromě digitálně tištěných vzorů nabízíme také na míru šité dekory podlah již od 12m2. Všechny možnosti a kategorie jsou uvedeny níže.

Stáhněte si leták digitálně tištěného vinylu Eternal

Stáhněte si technické specifikace

Magnified nature petrified bark

Duha

Dekor Eternal Rainbow odhaluje spektrum barevných přechodů na délce více než 10 metrů, která umožňuje rozvinout kaskádu duhových odstínů tak, že první barva navazuje na poslední bez přerušení ve vzoru. Toto měřítko opakování vzoru je dosažitelné pouze díky technologii digitálního tisku. Eternal Rainbow je k dispozici v rolích širokých 1,95 m a šířku lze snadno rozšířit, aby vyhovovala širší oblasti.

Eternal digitally printed Rainbow

Příroda pod lupou

Od geod, které nabízejí obrovské "drahé kameny" až po efekt "zkamenělé kůry", které budou tvořit ústřední ozdobou v každém interiéru, tato kolekce přenáší přírodu na podlahu v měřítku, které jste dříve neviděli. Každý design může být zmenšen co do velikosti, Magnified Nature je ideální pro ty, kteří chtějí vytvořit poutavou podlahu. Dekory Eternal Magnified Nature jsou dodávány jako část pro vložené do jakéhokoliv barevného dekoru kolekce Eternal.

Eternal Natural geode

Fotografie

Dodejte své vlastní zadání, svůj snímek nebo si vyberte z mnoha divů světa. Náš zákaznický servis vám poradí typ, velikost i rozlišení obrazu předlohy, který má být dodán.

Photographic digital printed Eternal

Grafika

V grafické kategorii rozlišujeme tisky s různými tvary, čárami, texty, ale také mapy měst. Vytvořte si vlastní směrování, aby vaše podlaha měla informativní nebo vzdělávací charakter, případně aby byla zábavná s grafickými vzory.

Graphic Digital printed Eternal

Identita

Jak kategorie již napovídá, zde můžete přenést svůj styl, barvy a loga na podlahu. Hraje si s firemním logem či grafickými prvky a barvami na podlaze.

Identity digital printed Eternal

Příroda

Mějte kus přírody na vaší podlaze. Mohla by to být také oblázková podlaha, vytištěná tráva nebo listy. Přímá kopie přírodnin nebo abstraktní interpretace přírodního charakteru, jako jsou naše dekory Magnified Nature.

Nature digital printed Eternal

Neomezený

Vizuály bez hranic. Neomezené vzory, patří mezi světové unikáty v pružných podlahových krytinách. Dekory jsou bez jakéhokoliv opakování nebo omezení ve velikosti, barvě a tím boří všechny hranice.

Unlimited digital printed Eternal

Pro více informací prosím kontaktujte svého obchodního zástupce.