Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Roadshow

Marmoleum Roadshow

Marmoleum truck CZ

Děkujeme, že jste nás navštívili

Od srpna 2021 cestujeme po Evropě s naším kamionem Marmoleum. Navzdory adaptacím na Covid a místním pravidlům i nařízením jsme mohli mnoho z vás vidět v našem kamionu. Bylo nám potěšením s vámi opět mluvit osobně. V polovině října 2022 skončila roadshow Marmoleum ve velkém stylu v Barceloně. Užijte si video ohlédnutí za tímto úžasným zážitkem a podívejte se, jak náš kamion Marmoleum navštívil 54 měst v 18 zemích po celé Evropě.

Ohlédnutí za naší dobou na cestách

collage

Unikátní zážitekt

V našem kamionu Marmoleum jste mohli zažít a podívat se na výrobu naší unikátní podlahové krytiny Marmoleum z přírodních surovin:

• Jak se vyrábí prostřednictvím prohlídky továrny ve virtuální realitě
• Jak můžete zkombinovat barvy pomocí nástroje barevného kolečka
• Prostřednictvím plánovače si navrhnout místnost s našimi podlahami
• Poznat vlastnosti povrchové úpravy Topshield PRO
• Přečíst si více o našem programu cirkulace
• Podívejte se, jak naše podlahy fungují v praxi

CO2 neutrální jízda

CO2 neutrální cesta

Výroba 1 m2 2,5mm Marmolea (od vzniku po expedici) je CO2 negativní, s každým vyrobeným m2 Marmolea 2,5mm od vzniku po expedici zachytíme 40 gramů* CO2 (*zdroj Marmoleum 2,5 mm EPD - 12CA64879.101.1). To se vyrovná s 20 kilometry jízdy s naším nákladním vozidlem Forbo, protože kamion má velmi nízké emise CO2 s 2 gramy na km* (typ Euro 5). Takže zatímco naše továrna vyrábí Marmoleum, balancujeme kilometry, které kamion najede, aby za vámi přijel.

Dále je kamion vybaven solárními panely, které napájí jeho zařízení. A protože přijíždíme k Vám, nedochází k žádnému cestovnímu pohybu zákazníků z celé Evropy, kteří navštíví výstavu nebo k nám přijedou.

*Zdroj Marmoleum 2,5mm EPD