Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Marmoleum Roadshow

Marmoleum Roadshow

Marmoleum Roadshow

Přijdeme za vámi

S radostí oznamujeme, že od srpna 2021 budeme cestovat po Evropě s naším kamionem Marmoleum. Určitě se ve vašem okolí najde město, kde nás můžete navštívit. Zůstaňte v kontaktu se svým obchodním zástupcem a zeptejte se ho na termíny a rezervujte si časový úsek v autě. Konečně se můžeme potkat a vy nemusíte chodit na výstavu nebo do naší továrny, my přijedeme za vámi. Budeme vděční, že se po tak dlouhé době online schůzek a společenské vzdálenosti znovu osobně setkáme.

Samozřejmě budeme i nadále velmi obezřetní, a proto máme vyhrazené časové úseky 1 hodiny pro maximálně 10 osob. Každý tak má dostatek místa a vy máte čas zažít náš kamion s malou skupinou lidí.

Marmoleum roadshow interior

Zážitek, který si nesmíte nechat ujít

Navštivte náš kamion Marmoleum a vyzkoušejte náš svět výroby podlahových krytin s přírodními přísadami:

• Jak se vyrábí prostřednictvím prohlídky továrny ve virtuální realitě
• Jak můžete vytvořit různé nálady v budovách prostřednictvím našeho konceptu „dynamiky budovy“.
• Jak můžete kombinovat barvy pomocí nástroje barevného kolečka
• Prostřednictvím plánovače si navrhněte místnost s našimi podlahami
• Vezměte si vzorky zdarma
• Přečtěte si o našem programu cirkulace
• Podívejte se, jak naše produkty fungují

CO2 neutrální cesta

CO2 neutrální cesta

Výroba 1 m2 2,5mm Marmolea (od vzniku po expedici) je CO2 negativní, s každým vyrobeným m2 Marmolea 2,5mm od vzniku po expedici zachytíme 40 gramů* CO2 (*zdroj Marmoleum 2,5 mm EPD - 12CA64879.101.1). To se vyrovná s 20 kilometry jízdy s naším nákladním vozidlem Forbo, protože kamion má velmi nízké emise CO2 s 2 gramy na km* (typ Euro 5). Takže zatímco naše továrna vyrábí Marmoleum, balancujeme kilometry, které kamion najede, aby za vámi přijel.

Dále je kamion vybaven solárními panely, které napájí jeho zařízení. A protože přijíždíme k Vám, nedochází k žádnému cestovnímu pohybu zákazníků z celé Evropy, kteří navštíví výstavu nebo k nám přijedou.

*Zdroj Marmoleum 2,5mm EPD