Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Informace o COVID-19


Ve společnosti Forbo Flooring Systems si uvědomujeme obavy a komplikace, které nyní existují v důsledku pandemie COVID-19, které se staly součástí každodenního života každého z nás. Bereme na sebe odpovědnost ve všech zeměpisných oblastech omezit šíření viru a pokud možno tak co nejvíce ochránit zdraví a bezpečnost našich zákazníků, obchodních partnerů a zaměstnanců. Naše společnost přísně dodržuje všechny pravidla vydaná vládami a místními zdravotnickými úřady ve všech zemích, v nichž podnikáme.

Naše oddělení služeb pro zákazníky nám umožňuje podporovat vás ve všech případech, kdy jste schopni pokračovat ve svých projektech.

V případě jakýchkoli dotazů se, prosím, obraťte na místního pobočku společnosti nebo zákaznický servis.

S pozdravem od nás všech ze společnosti Forbo Flooring Systems.

Produkty

Chápeme, že toto jsou obtížné okolnosti k nalezení informací, které hledáte. Společnost Forbo Flooring nabízí širokou škálu podlahových řešení v různém provedení vzorů, barev, formátech, materiálech a strukturách. Zde naleznete všechny informace týkající se celé naší nabídky.

Objevte naše produkty

Allura 60055 | 60389 | 63497

Plánovač podlah

Pokud je obtížné kontaktovat naši pobočku nebo zákaznický servis a probrat rozdílné možnosti řešení podlahy, ale stále se zajímáte o novou podlahu? Můžete jednoduše využít našeho plánovače podlah k vytvoření vlastní podlahy.

Nabízíme novou vylepšenou funkci našeho plánovače: snadno nahrajete obrázek své místnosti (zdarma) a zjistěte, která řešení podlah se nejlépe hodí pro vaše prostředí.

Přejděte na náš plánovač podlah

Floor planner Marmoleum Striato

Reference

Nemůžete jít ven? Naše reference si můžete vždy prohlédnou v různých segmentech, zemích a různých řešeních podlahových krytin Forbo.

Sledujte naše reference

Archidea 56 - Library Caledonian University Library