Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Uued kollektsioonid

Uus | Uus | Uus

Siit leiate ülevaate meie erinevate tootegruppide uusimatest põrandakatete kollektsioonidest: Marmoleum Striato, Marmoleum Click linoleumplaadid, Allura LVT lauad, Sarloni akustiline linoleum, Vincent van Goghist inspireeritud Flotex.

Marmoleum Striato Original 5232 & Textura e5232 office

Vincent van Goghist inspireeritud Flotex

Meie disainerid on loonud kuus põrandakujundust, mida on inspireerinud kuulsa van Goghi maalid. See austusavaldus van Goghile on võimalikuks saanud Flotexi flokeeritud põrandakatte eriliste omaduste tõttu.

Lisainfot loo kohta disainide taga saad lugeda siit: Van goghist inspireeritud flotex

Kollektsioon Flotex Van Gogh

 539x404_Flotex-Van-Gogh-040-Lullaby_NW_with_Portrait.

Marmoleum Striato

Olles kas jõuliselt esilekerkiv elavaloomuline põrand või siis tagasihoidlik alus, millel muud esemed võivad silma paista: Marmoleum Linear Striato määratleb ruumi.

Marmoleum Striato Textura & Originali loomulikkus vastab kombitava põranda ootustele ja loob hubase tunde.

Vastandina rõhutab Marmoleum Striato Colourist erksust ja värvikirevaid ruume, mida saab Marmoleumi põrandakatetega tekitada.

VT kollektsiooni

Marmoleum_Striato_Original_5217_cover.

Marmoleum Click

Põnev kujundada, lihtne paigaldada. Marmoleum Click esitleb uut hõlpsalt paigaldatavate puitkiudplaadist valmistatud Marmoleumi tahvlite kollektsiooni, mis on pealt kaetud 2,5 mm Marmoleumiga ja tagant müra summutava korgiga. Tahvleid on kolmes suuruses ja 23 värvitoonis, mis tagab teile piiramatud kujundusvõimalused. See naturaalne põrandakate ei ole mitte ainult taktiilne ja mugav, vaid ka antistaatiline, vastupidav ning hõlpsalt hooldatav.

Vt kollektsiooni

Marmoleum Click

Allura Flex 0.55

Forbo Allura Flex 0.55 lahtiselt paigaldatavad plaadid tekitavad uue kujundusidee lahtiselt paigaldamiseks. See mitmekihiline püsivate mõõtmetega kõrgtehnoloogiline vinüülplaat kajastab uusimaid põrandakatete trende ning pakub ainulaadseid kujundus- ja piiramatuid kombineerimisvõimalusi.
Vt kollektsiooni

Allura Flex 0.55

Sarloni akustiline vinüül

Viib müra summutamise uuele tasemele. Hoonetes müra summutamisel on oluline panustada akustilistesse põrandatesse. Forbo Flooring oma enam kui 30-aastase kogemusega on spetsialist akustiliste põrandate alal. Pakume Sarloni akustilise vinüüli sarjas paljudes värvitoonides ja eri kujundustega põrandaid, millel on kuni 19 dB löögimüra summutusvõime.
Vt kollektsiooni

Sarlon acoustic vinyl